15.6 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościŚremPodobała ci się śremska akcja?! Zagłosuj!
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Podobała ci się śremska akcja?! Zagłosuj!

W grudniu ubiegłego roku Stowarzyszenie Pomocna Dłoń, Śremski Ośrodek Kultury oraz gmina Śrem zaprosiły mieszkańców do udziału w akcji „Życzmy sobie na lepszy rok”. Jej efektem były billboardy, które niosły pozytywny przekaz. Dziś organizatorzy liczą na wasze głosy. Akcja bowiem została zgłoszona do konkursu „Działania Godne Uwagi”.

Ruszyło głosowanie w konkursie „Działania Godne Uwagi”. Do tej edycji została zgłoszona akcja pn. „Życzmy sobie na lepszy rok” organizowana przy współpracy Śremskiego Ośrodka Kultury, Pomocnej Dłoni i śremskiego ratusza. Inicjatywa ta angażowała mieszkańców do złożenia sobie życzeń, dających poczucie wspólnoty, wsparcia i solidarności w trudnym, pandemicznym okresie.

Efektem tych działań były dwa billboardy, które pojawiły się w Śremie, a na nich pozytywny przekaz z życzeniami: „możliwości przeżycia swoich dni czując, że jest się potrzebnym” oraz „abyśmy mogli się przytulać do kogo chcemy i kiedy chcemy”.

Dziś organizatorzy akcji mają szansę zwyciężyć w konkursie „Działania Godne Uwagi”. – Głosować można poprzez dowolną reakcję (like, wow, super, itp.) pod zdjęciem umieszczonym na Facebooku na stronie CAMP Chwaliszewo75 w albumie „Działania Godne Uwagi 2021 – Głosowanie Internautów”. Nasz projekt to zdjęcie bilbordu z hasłem „abyśmy mogli się przytulać do kogo chcemy i kiedy chcemy” – wyjaśnia Dorota Witczak z pomocnej dłoni.

Warto się pospieszyć, bowiem głosowanie trwa tylko do 19 listopada.

 

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe