3.5 C
Śrem
piątek, 28 stycznia, 2022
Strona główna Aktualności Na sygnale Policja odnalazła zaginionego. Mężczyzna niestety nie żyje
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Policja odnalazła zaginionego. Mężczyzna niestety nie żyje

KPP Śrem poszukiwała Jakuba S. Mieszkaniec wsi Psarskie ostatni raz widziany był 29 października. Dziś odnaleziono jego ciało.

Od 1 listopada śremska komenda policji poszukiwała mieszkańca wsi Psarskie, który ostatni raz był widziany 29 października br. w miejscu zamieszkania. W związku z zgłoszeniem zaginięcia mężczyzny policja prosiła wszystkich, którzy mogli pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, o kontakt ze śremską jednostką. 27-letni Jakub S. mieszkał z rodzicami.

W piątek 29 października w godzinach przedpołudniowych wyszedł z domu i nie poinformował, dokąd się udaje. Od tamtego czasu nie było kontaktu z mężczyzną.

Policja podała rysopis zaginionego: „Mężczyzna ma około 176 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie i proste, twarz okrągłą, oczy piwne. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemną kurtkę ortalionową z kapturem, obuwie sportowe, ciemne jeansy i ciemną bluzę z długim rękawem oraz kapturem” i zaapelowała o pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu.

Nikt jednak nie przypuszczał, że spełni się czarny scenariusz. Tak niestety się stało. W środę 3 listopada śremska policja poinformowała o odnalezieniu ciała zaginionego mieszkańca Psarskiego. – Dziś śremscy policjanci, którzy poszukiwali zaginionego 27-letniego mieszkańca wsi Psarskie, w lesie na terenie gminy Mosina, znaleźli zwłoki tego mężczyzny – przekazała podinsp. Ewa Kasińska z KPP Śrem. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci z KP w Mosinie.

W poszukiwania zaginionego zaangażowani byli także strażacy, którzy z wody poszukiwali zaginionego. Policjanci natomiast przeczesywali las w okolicy Jaszkowa i Krajkowa.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Radny Emil Majsner drąży temat dotacji sportowych z powiatu

Na początku stycznia pojawiła się lista klubów i stowarzyszeń sportowych, które z budżetu powiatu otrzymały dotacje celowe na dofinansowanie zadania własnego obejmującego tworzenie warunków...

Rząd zaleca poradę w ciągu 48 godzin dla osób 60+ z Covid. Lekarze mówią dość

Podczas ubiegłotygodniowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zmiany dotyczące badania osób 60+ chorych na COVID-19. Jeśli masz więcej niż 60 lat, lekarz POZ zbada...

Biorą udział w zgrupowaniu kadry

Wydział wyszkolenia Wielkopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego podał nazwiska zawodników i zawodniczek z całego województwa, którzy wytypowani zostali i zaproszeni na obóz kadry do Głuchołaz....