19 C
Śrem
poniedziałek, 4 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościŚremNie masz planów na dzisiejsze popołudnie i wieczór? Zobacz jak możesz spędzić...
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Nie masz planów na dzisiejsze popołudnie i wieczór? Zobacz jak możesz spędzić halloween

31 października to wyjątkowy dzień. Dla jednych, to czas zadumy przed zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych. Dla drugich, to czas beztroskiej zabawy. Zobaczcie jak możecie spędzić ten dzień.

A może na sportowo?

Śremski Sport przygotował weekend z Halloween. W niedzielę, 31 października koszt biletu jednorazowego na basen i saunę wynosi tylko 4 zł. Ponadto dla dzieci przygotowano halloweenowe kręgle w godzinach 16.00-18.00 oraz malowanie twarzy (16.00-18.00). Dla dzieci odwiedzających Śremski Sport przewidziane są słodycze oraz konkurs na najlepsze przebranie.

W kulturze też straszy

Z kolei Kinoteatr Słonko zaprasza na „straaaszne seanse”. W niedzielę na godzinę 16.00 zaplanowano „Rodzinę Adamsów 2”. Natomiast dla dorosłych przygotowano „Wcielenie” (18.00) i „Klątwę młodości” (20.30).

„WCIELENIE (Malignant)” to najnowsze dzieło twórcy uniwersum „OBECNOŚĆ” Jamesa Wana („Aquaman”, „Furious 7”). Film oznacza powrót reżysera do korzeni w postaci nowego, oryginalnego thrillera grozy. W filmie, Madison jest sparaliżowana przez wstrząsające wizje makabrycznych morderstw, a jej męka pogłębia się, gdy odkrywa, że te sny na jawie są w rzeczywistości przerażającą rzeczywistością.

„Klątwa młodości” to oparta na prawdziwych wydarzeniach, mocna i przerażająca opowieść o kobiecie, która staje się ofiarą polowania na czarownice. To doskonałe połączenie „Dziecka Rosemary”, „Pasji” i „Egzorcysty”.

Procesja Światła ze Świętymi

Parafia bł. Michała Kozala w Śremie zaprasza na Procesję Światła ze Świętymi. To propozycja dla tych, którym z halloween nie po drodze. Organizatorzy zapraszają do udziału w Korowodzie ze Świętymi, który przejdzie ulicami naszego miasta w niedzielny wieczór.

Wydarzenie to rozpocznie msza święta w kościele pw. Bł. Michała Kozala w Śremie o godz. 18:00. Po mszy procesja wyruszy ulicami Śremu w kierunku kościoła Mądrości Bożej. Organizatorzy zachęcają uczestników do przebrania się za świętych.

Źródłofot.pixabay
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe