2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKsiąż Wlkp.Szczepienia na wesoło w Książu Wlkp.

Szczepienia na wesoło w Książu Wlkp.

Takiej imprezy w Książu Wlkp. jeszcze nie było! W piątek, 17 września w Słonecznym Dworze panie z Koła Gospodyń Wiejskich zorganizowały spotkanie dla mieszkańców gminy Książ, podczas którego udało się połączyć dobrą zabawę ze szczepieniami przeciwko Covid.

– Piątkowa impreza zorganizowana 17 września przez Koło Gospodyń Wiejskich Gogolewo-Świączyń wystartowała już o 14.00. Od tej godziny można było zaszczepić się w Mobilnym Punkcie Sczepień w Słonecznym Dworze. Dwie godziny później w tym miejscu ruszyły już artystyczne atrakcje – relacjonuje Katarzyna Chilińska z ksiąskiego centrum kultury, które było partnerem piątkowego wydarzenia.

Zanim jednak przyszedł czas na relaks i zabawę, odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego Uniwersytetu Entuzjastów Świata, podczas której wydano aż 104 indeksy. – Cieszymy się z tak dużego zainteresowania. I serdecznie zapraszamy, bowiem każdy kto ma ochotę, wciąż może zasilić grono studentów UEŚ! – zapewnia Chilińska.

Podczas piątkowej inauguracji, w rolę rektora wcieliła się wiceburmistrz Książa Wlkp. Mirela Grześkowiak, która dokonała oficjalnego otwarcia. Z kolei dyrektor Centrum Kultury Książ Wlkp. Mariola Kaźmierczak oraz prezes stowarzyszenia UEŚ Anna Kaczmarek pokrótce opowiedziały o tym, co czeka „entuzjastów” w najbliższych miesiącach.

Kolejnym punktem programu było taneczne show w wykonaniu ksiąskich mażoretek, które do występu przygotowała Anna Ptak.  Natomiast pozostałą część wieczoru umiliły występy Kabaretu Dziura oraz Grupy Fest. Kabaretowo-muzyczne klimaty bardzo przypadły do gustu uczestnikom wydarzenia, którzy chętnie włączyli się do wspólnej zabawy.

Główne organizatorki piątkowego spotkania, czyli panie z KGW Gogolewo-Świączyń specjalnie na tę okazję upiekły ciastka, którymi poczęstowały wszystkich uczestników imprezy. Partnerami wydarzenia byli: Centrum Kultury Książ Wlkp., Gmina Książ Wlkp. i Uniwersytet Entuzjastów Świata.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...