14.1 C
Śrem
wtorek, 19 października, 2021
Strona główna Co? Gdzie? Kiedy? Przedszkole Jarzębinka - poprzez zabawę zachęcają do głosowania
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Przedszkole Jarzębinka – poprzez zabawę zachęcają do głosowania

We wtorek, 21 września w przedszkolu Jarzębinka w Śremie odbędzie się festyn rodzinny „Jarzębinowe święto”. Organizatorzy będą zachęcać zarówno do wspólnej zabawy, jak i do głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego.

Przedszkole Jarzębinka zaprasza na festyn rodzinny. We wtorek, 21 września od godziny 15.30 na uczestników czekać będą animatorzy. W programie festynu przewidziano loterię fantową, malowanie twarzy, watę cukrową, kiełbaski z grilla i kawiarenkę.

Zabawa połączona będzie z zaproszeniem do poparcia konkretnych projektów BO22. Przypomnijmy, że w piątek, 17 września ruszyło głosowanie na Budżet Obywatelski 2022. Jarzębinka zachęca do wsparcia pomysłu stworzenia „Boiska Marzeń”, które miałoby powstać na terenie przedszkola.

Poprzez zabawę zachęcają do głosowania

– „Boisko Marzeń” to pierwsze boisko na osiedlu Jeziorany w Śremie dostosowane dla dzieci w wieku przedszkolnym. Projekt będzie służył dzieciom uczęszczającym do Przedszkola nr 3 „Jarzębinka” w Śremie, a także zainteresowanym mieszkańcom Śremu i okolicy. Dzięki realizacji projektu stworzymy możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz zapewnimy wszechstronny rozwój dzieci w warunkach bezpiecznych i higienicznych, co przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej najmłodszych.  Będzie to miejsce, w którym dzieci będą mogły trenować nie tylko swoje ciało, ale również umiejętności społeczne, współpracę, kreatywność i współzawodnictwo – zapewniają autorzy projektu.

Ponadto organizatorzy będą zachęcać do głosowania na projekt nr 2 – Kompleks lekkoatletyczno -siatkarski w Nochowie oraz projekt nr 12 – Plac sportowo – rekreacyjny w Błociszewie.

Poprzez zabawę zachęcają do głosowania

 

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Zginęły dwie osoby. Sprawca wypadku nie przyznaje się do winy

Do śmiertelnego wypadku doszło 29 lipca. Zginęły w nim dwie osoby w wieku 24 i 43 lat. Prokuratura sformułowała zarzut przeciwko 48-letniemu kierującemu dostawczym...

Wygrali mimo osłabienia

Przed sobotnim meczem trener Hubert Sciak był pełen obaw, bo do Rawicza śremski zespół udał się bez kilku zawodników. Sporo rotacji w składzie Od kilku kolejek...

NFM Orkiestra Leopoldinum w Muzeum Śremskim

W sobotę, 30 października w śremskim muzeum wystąpi NFM Orkiestra Leopoldinum. - W ciągu czterdziestu lat swej działalności NFM Orkiestra Leopoldinum osiągnęła znaczącą pozycję...