15.1 C
Śrem
poniedziałek, 20 września, 2021
Strona główna Kultura Wujek Ogórek wystąpi w Śremie
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Wujek Ogórek wystąpi w Śremie

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert artysty, który jest autorem kilku płyt z piosenkami dla dzieci. Jego muzykę i teksty znają przedszkolaki i uczniowie. 17 października w Kinoteatrze Słonko wystąpi Wujek Ogórek.

Wujek Ogórek to poznański artysta Przemysław Urbaniak, który zajmuje się muzyczną animacją dla dzieci. Na co dzień pracuje w placówkach wczesnoszkolnych jako instruktor wokalno – teatralny.

Wydał kilka płyt dla dzieci: „Piosenki Wujka Ogórka” (2018), „Bajki Wujka Ogórka” (2019) oraz „Podróże Wujka Ogórka” (2020). W 2018 roku nagrał mini album z autorskimi piosenkami bożonarodzeniowymi „Kolory Świąt”. Natomiast w bieżącym roku ukazał się album „Wesoły mrówkojad”.

– W świecie dziecięcym artysta odnajduje się bardzo dobrze, a jego piosenki zawierają nie tylko elementy zabawy, ale także ważnych wartości edukacyjnych. Koncert Wujka Ogórka, to zawsze kontakt z żywymi instrumentami oraz świetna zabawa dla małych i dużych. Słuchacze są wciągani do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu, a wszyscy jeszcze długo po koncercie nucą w domach jego piosenki – piszą organizatorzy.

Koncert odbędzie się 14 października o godz. 17 w Kinoteatrze Słonko.

Bilety w cenie 15 zł (dzieci) oraz 20 zł (dorośli) do nabycia poprzez serwis bilety24.pl pod linkiem, w biurze ŚOK oraz w Kinoteatrze Słonko.

Podczas koncertu będzie można kupić płyty Wujka Ogórka.

A to ciekawe

Interwencja poselska na nic się zdała. Lewoskrętu na obwodnicy nie będzie

Mieszkańcy Zbrudzewa mają dość jeżdżenia pod swoimi domami potężnych ciężarówek, które jadą przez wieś, by dojechać do hal położonych przy zbiegu ulic Śremskiej i...

Wspólnie posprzątali teren rekreacyjny w Jarosławkach

W niedzielę, 19 września na plaży w Jarosławkach, na zaproszenie Stowarzyszenia Właścicieli Domków Letniskowych w Jarosławkach oraz CK Książ Wlkp., zebrała się grupa wolontariuszy...

Zrobili krok do mistrzostwa

Za nami trzeci weekend z Green Bike Ligą. Tym razem walkowerów było już dużo mniej, bo nie stawiły się jedynie Niesłabin i Kawcze. PUH Cynk...