15.1 C
Śrem
poniedziałek, 20 września, 2021
Strona główna Kultura Instrumenty świata zabrzmią w kinie Słonko
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Instrumenty świata zabrzmią w kinie Słonko

Dnia 7 października o godz. 17 w Kinoteatrze Słonko odbędzie się koncert multiinstrumentalny, połączony z prezentacją nietypowych instrumentów z całego świata.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wyjątkowy koncert, jakiego jeszcze w Śremie nie było – czytamy na stronie organizatorów.

Instrumenty świata T. ETNO w wykonaniu Tomasza Drozdka to będzie nie lada wydarzenie muzyczne.

Tomasz Drozdek to muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista etniczny oraz kolekcjoner rzadkich instrumentów z różnych stron świata. Obecnie posiada ich około trzystu. Jako T.ETNO wydał dwie solowe płyty.

W 2018 roku wraz z zespołem Tulia został laureatem 55. KFPP w Opolu. Od 2012 roku na stałe współpracuje z grupą teatralną MUMIO. Występował na scenie między innymi z Czesławem Mozilem, Marianem Opanią, Anną Marią Jopek, Natalią Niemen, Kubą Badachem i Natalią Nykiel.

W Kinoteatrze Słonko będziecie mieli okazję usłyszeć między innymi drumlę, kalimbę, flet shakuhachi, lirę korbową oraz improwizację na instrumencie wykonanym z butli gazowej.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia poprzez serwis bilety24.pl pod  linkiem, w biurze Śremskiego Ośrodka Kultury oraz w Kinoteatrze Słonko.

A to ciekawe

Zrobili krok do mistrzostwa

Za nami trzeci weekend z Green Bike Ligą. Tym razem walkowerów było już dużo mniej, bo nie stawiły się jedynie Niesłabin i Kawcze. PUH Cynk...

Na crossie bez kasku. Nieprzytomny motocyklista w szpitalu

Około godziny 15.30 policja oraz pogotowie ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na motocyklu typu cross. Doszło do niego w trudno dostępnym terenie za wałami...

QuaRunTina – trzecia wystawa prac Matyldy Lepieszy

Wystawę prac pod nazwą QuaRunTina, w znacznej części są to grafiki i rysunki piórkiem, będzie można oglądać w salach wystawowych naszej biblioteki do 1...