24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościŚremJeszcze w zielone gramy… - Raz, Dwa, Trzy w Muzeum Śremskim
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Jeszcze w zielone gramy… – Raz, Dwa, Trzy w Muzeum Śremskim

To była prawdziwa uczta dla miłośników dobrych rockowych brzmień połączonych z poezją. W niedzielny wieczór, 12 września na scenie Muzeum Śremskiego wystąpił zespół Raz Dwa Trzy.

W niedzielny wieczór sala widowiskowa Muzeum Śremskiego wypełniła się po brzegi. Bilety na to wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki. To jasno dowodzi, że śremianie stęsknili się za dobrą rockową muzyką, która zgrabnie przemyca liryczne teksty. Do Śremu zawitał Adam Nowak z zespołem Raz, Dwa, Trzy.

Wokalista na początku koncertu przyznał, że Śrem odwiedził wiele lat temu, w czasach, gdy jego brat odbywał służbę w jednostce wojskowej. – Muszę przyznać, że Śrem zmienił się nie do poznania – mówił na wstępie.

Tego wieczoru publiczność miała okazje wysłuchać interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego. Oczywiście nie zabrakło takich utworów jak „Talerzyk”, „Trudno nie wierzyć w nic” czy „Jeszcze w zielone gramy”.

Przypomnijmy, że zespół Raz, Dwa, Trzy powstał w 1990 roku. Grupa aktualną trasą koncertową podsumowuje 30-lecie aktywności na scenie, zarówno tej dużej festiwalowej, jak i małej kameralnej, właśnie takiej, jak scena widowiskowa w Śremie. – Jesteśmy bardzo wdzięczni, że ten wieczór postanowiliście spędzić właśnie z nami. Jest nam ogromnie miło – zapewniał podczas koncertu Adam Nowak.

Niedzielne wydarzenie było częścią Tygodnia Profilaktyki i Rozwiązywania Uzależnień Gminy Śrem.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe