15.1 C
Śrem
poniedziałek, 20 września, 2021
Strona główna Kultura Raz Dwa Trzy – Trzydzieści lat jak jeden koncert
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Raz Dwa Trzy – Trzydzieści lat jak jeden koncert

Tego wydarzenia nie można przegapić! W niedzielę, 12 września w sali widowiskowej Muzeum Śremskiego zagra zespół Raz Dwa Trzy. W sprzedaży są już ostanie bilety. Koncert jest częścią Tygodnia Profilaktyki i Rozwiązywania Uzależnień Gminy Śrem.

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia.

Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA.

Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

Wydarzenie jest organizowane w ramach Tygodnia Profilaktyki i Rozwiązywania Uzależnień Gminy Śrem.

Ostatnie bilety w cenie 85 zł dostępne są na stronie bilety24.pl

(mat. organizatora)

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Wspólnie posprzątali teren rekreacyjny w Jarosławkach

W niedzielę, 19 września na plaży w Jarosławkach, na zaproszenie Stowarzyszenia Właścicieli Domków Letniskowych w Jarosławkach oraz CK Książ Wlkp., zebrała się grupa wolontariuszy...

Zrobili krok do mistrzostwa

Za nami trzeci weekend z Green Bike Ligą. Tym razem walkowerów było już dużo mniej, bo nie stawiły się jedynie Niesłabin i Kawcze. PUH Cynk...

Na crossie bez kasku. Nieprzytomny motocyklista w szpitalu

Około godziny 15.30 policja oraz pogotowie ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na motocyklu typu cross. Doszło do niego w trudno dostępnym terenie za wałami...