21.5 C
Śrem
sobota, 2 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaSportRusza Green Bike Liga
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Rusza Green Bike Liga

W najbliższy weekend rozgrywki wznawia halowa Green Bike Liga organizowana przez Śremski Sport. Najpierw piłkarze rozegrają rundę rewanżową, by dokończyć stary sezon.

W czwartek odbyło się zebranie organizacyjne organizatorów z przedstawicielami drużyn. Ustalono m.in., że ze względu na dużą przerwę w rozgrywkach zespoły mogą uzupełnić listy zawodników do 18 nie później niż sześć kolejek przed końcem. Piłkarze zrzeszeni liczeni są według stanu pierwszej rundy. Można także takich zawodników dogłosić pod warunkiem, że miał wcześniej zgłoszonych mniej niż czterech. Ze względu na to, że liga gra co tydzień nie można przekładać meczy. Organizator wprowadził aneks do regulaminu, w którym rezygnuje z przyznawania ujemnych punktów na starcie nowego sezonu dla drużyn, które oddały walkowera i nie stawiły się w czterech ostatnich kolejkach pod warunkiem uzasadnienia nieobecności co najmniej 6 dni przed meczem.

W weekend rusza runda rewanżowa poprzedniego sezonu, który ma zostać dokończony do 9 października. Poniżej podajemy harmonogram spotkań i przypominamy tabele. Na 16 października zaplanowano baraże, a tydzień później wystartuje nowy sezon. Opłata zgłoszeniowa pozostała niezmieniona. Wpisowe wynosi 1000 zł.

Przypomnijmy, że od nowego sezonu w Ekstralidze będzie grało 10 zespołów, co oznacza, że po tym sezonie elitę opuszczą dwie najsłabsze drużyny, a dwie kolejne o utrzymanie bić się będą w barażach. Z I ligi bezpośredni awans uzyska z kolei tylko mistrz. Zespoły z miejsc 2 i 3 szansę będą miały poprzez baraże.

TERMINARZ GREEN BIK LIGI

EKSTRALIGA
SOBOTA – 4 WRZEŚNIA
16.00  BREEDING CENTER – NIESŁABIN
16.30  JAROGRAF – KREACJA
17.00  TURTLESY – BREEDING CENTER
17.30  WANGA – NIESŁABIN
18.00  TURTLESY – OPTICO
18.30  TOTEM – ZNAK BIG FUTSAL
19.00  BREEDING CENTER – WANGA
19.30  PUH CYNK – OPTICO
20.00  WANGA – INSTALATOR
20.30  OPTICO – TOTEM

NIEDZIELA – 5 WRZESIEŃ
I LIGA
16.00  AMARENA – MAR-TRANS
16.30  ŚF CREW – UCHO PREZESA
17.00  RAITECH ZBRUDZEWO – KAWCZE
17.30  PUH FIEDLER – GRZYBEK OGRODY
18.00  OSTROWO – PROXICOM

A to ciekawe