24.7 C
Śrem
wtorek, 16 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaSportLubisz boks? Zapisz się do Warty!
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Lubisz boks? Zapisz się do Warty!

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników boksu. Wraz z nowym rokiem szklonym Śremski Klub Bokserki Warta rozpoczął bowiem nowy nabór do wszystkich grup wiekowych i zaawansowania.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw – mówi Krzysztof Lewandowski. – Zajęcia odbywają się co najmniej dwa razy w tygodniu z podziałem na grupy zaawansowania. Trenujemy w specjalnie wyposażonej sali do Sportów Walki znajdującej się w obiekcie Śremskiego Sportu pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów. Dorosłych z kolei zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach Strefy Walki. Kupując karnet Śremskiego Sportu gdzie poza zajęciami grupowymi (boks, kickboxing) dostępna jest w ofercie także siłownia – dodał.

Dodajmy, że systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, sprawność fizyczną, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania. Boks uczy także wzajemnego szacunku, wiary w siebie, samodzielności, a także zaufania do swoich umiejętności.
Zajęcia boksu odbywają się w grupach:
KIDS (6-9 lat)
MŁODZIK (10-12 lat)
JUNIOR (13-16 lat)
REKREACYJNA (17 lat i więcej)
OCZĄTKUJĄCA z tzw. „zerowym” stażem (17 lat i więcej).

Informacje i zapisy: 512 131 707 lub boks.srem@gmail.com

A to ciekawe