2.5 C
Śrem
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościCzas rozkręcić termozawory. Wkrótce uzupełnianie zładów CO

Czas rozkręcić termozawory. Wkrótce uzupełnianie zładów CO

Już 6 września w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie rozpocznie się uzupełnianie zładów centralnego ogrzewania. Dlatego w swoich mieszkaniach należy rozkręcić termozawory w kaloryferach na pozycję „maksimum”.

Na klatkach schodowych bloków mieszkalnych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie pojawiła się informacja skierowana do mieszkańców z prośbą o rozkręcenie termozaworów w kaloryferach na pozycję „maksimum”. To znak, że SM Śrem przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu grzewczego.

Zanim jednak do tego dojdzie trzeba uzupełnić zład centralnego ogrzewania (ogół wszystkich elementów tworzących system centralnego ogrzewania – dop. red.) i sprawdzić szczelność instalacji CO w mieszkaniach oraz na tzw. pionach.

Jednocześnie też Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie przypomina i zaznacza, że krańcową datą wszelkich remontów i prac związanych z wymianą grzejników w mieszkaniach jest dzień poprzedzający napełnianie wodą instalacji centralnego ogrzewania.

Póki co SM Śrem nie podaje, kiedy rozpocznie się sezon grzewczy. Doświadczenie jednak podpowiada, że kaloryfery w mieszkaniach w zasobach SM Śrem zaczną grzać pod koniec września.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...