10.8 C
Śrem
środa, 22 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościBrodnicaSzczepmy się z OSP Manieczki i gminą Brodnica

Szczepmy się z OSP Manieczki i gminą Brodnica

Już za tydzień na terenie gminy Brodnica odbędzie się akcja pod hasłem „Szczepimy się z OSP”.

Bez rejestracji, bez kolejek, bez zbędnych formalności – tak będzie wyglądała akcja szczepień przeciwko COVID-19 na terenie gminy Brodnia. Szczepienie bez rejestracji będzie odbywało się w niedzielę 5 września w kilku miejscach, w różnych godzinach na terenie gminy. Organizatorzy zapewniają szczepienia preparatami firm Pfizer oraz jednodawkowym Johnson&Johnson. W przypadku tego pierwszego preparatu możliwe jest zaszczepienie dzieci w wieku 12-15 lat przy obecności opiekuna prawnego oraz młodzież w wieku 16-18 lat z pisemną zgodą opiekuna.

Zgłoszenia chętnych przyjmowane będą przez sołtysów, w sekretariacie gminy w Brodnicy oraz w OPS Brodnica do dnia 3 września do godziny 15.

Akcja szczepień pod hasłem „Szczepmy się z OSP” rozpocznie się:

  • w Manieczkach na ul. Wybickiego (godz. 8.00-10.00),
  • w Brodnicy przy UG Brodnica (godz.10.15-12.00),
  • w Żabnie (przy Domu Parafialnym) w godz. 12.15-14.00.

Organizatorzy zapewniają także upominki oraz loterię z nagrodami dla przybyłych na szczepienia. Do szczepień bez rejestracji zapraszają strażacy z OSP Manieczki oraz UG w Brodnicy.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...