24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościTaneczne pożegnanie lata w Pyszącej
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Taneczne pożegnanie lata w Pyszącej

W sobotę, 21 sierpnia mieszkańcy Pyszącej pożegnali lato. W ciepłe popołudnie odbył się festyn rodzinny. Jedną z atrakcji było widowisko taneczne „Flash Mob – roztańczyć życie”.

Mieszkańcy Pyszącej znów zaskoczyli swoją spontanicznością. W tajemnicy przygotowali dla widzów pokaz taneczny „Flash Mob – roztańczyć życie”, do którego przygotowywali się przez ostatni  miesiąc pod okiem Julii Jabłońskiej z Jabłońska Dance Academy.

Mieszkańcy wsi zaprezentowali układ taneczny, który zakończył się eksplozją kolorów – z użyciem proszków holi. Do zabawy włączyły się pozostałe dzieci i wspólnie obsypywały się kolorowymi proszkami.

 

– O tanecznej akcji nikt nie wiedział, poza samymi występującymi, flash mob nie był oficjalną częścią  programu. Z racji jego założeń była to spontaniczna akcja, wpleciona w wydarzenie, której nikt się nie spodziewał. W trakcie odbywających się animacji została zainicjowana muzyka do wcześniej ustalonej choreografii i z tłumu uczestników festynu rozpoczął się taniec, choreografią zachęcający innych do współuczestnictwa, w rytm znanego utworu muzycznego. Uczestnicy wydarzenia byli zaskoczeni jego przebiegiem. Spontaniczna akcja taneczna stała się dla jej uczestników źródłem radości, zabawy i satysfakcji, a o to właśnie chodzi, by choć na chwilę świadomie oderwać się od wirtualnej rzeczywistości – wspomina Milena Filipowska.

Ponadto na małych i dużych mieszkańców Pyszacej czekały dmuchańce, animacje i smakołyki.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe