24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościKolej w Śremie. Masz pytania? Weź udział w konsultacjach
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Kolej w Śremie. Masz pytania? Weź udział w konsultacjach

26 sierpnia odbędą się konsultacje online w sprawie przywrócenia połączenia kolejowego na odcinku Śrem – Czempiń. Obowiązuje rejestracja online.

26 sierpnia o godz. 17 w formie zdalnej odbędą się konsultacje dotyczące przywrócenia połączeń kolejowych do Śremu. Zgłoszenia chęci uczestniczenia w konsultacjach przyjmowane są do 24 sierpnia pod adresem mailowym konsultacje.srem@infracd.pl. Link do telekonferencji zostanie przesłany zgłoszonym osobom w dniu 25 sierpnia (środa) wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi projektu.

kolej Plus

Spotkanie dotyczy projektu „Wstępne Studium Planistyczno-Prognostyczne w ramach II etapu naboru do Programu Uzupełnienia Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej + do 2028 roku dla projektu liniowego pn. Rewitalizacja linii kolejowej nr 369 na odcinku Śrem – Czempiń”, realizowanego na zlecenie Województwa Wielkopolskiego przez konsorcjum firm Infra – Centrum Doradztwa Sp. z o.o. i Instytut Kolejnictwa.

Do udziału w konsultacjach zapraszają Urząd Miejski w Śremie wspólnie z Samorządem Województwa Wielkopolskiego, konsorcjum firm Infra – Centrum Doradztwa Sp. z o.o. i Instytut Kolejnictwa.

Uczestnictwo jest bezpłatne, aczkolwiek wcześniej wymagana jest rejestracja online.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe