24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaSportZmierzą się z oldbojami Lecha
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Zmierzą się z oldbojami Lecha

W weekend rozegrana zostanie I runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Zagra w niej kilka drużyn z naszego powiatu. Jedna z nich zmierzy się już dziś z oldbojami Lecha Poznań.

Do rozgrywek zgłosił się niezrzeszony zespół KS Śrem, który składa się z młodych, byłych zawodników KS Adalbertus Dalewo i Warty Śrem, a także chłopaków grających w „halówce”. Kolegów „skrzyknął” Radosław Dłużak, który wpadł na pomysł, aby zagrać w „pucharze”. To właśnie ekipa KS Śrem będzie miała zaszczyt zmierzyć się z oldbojami Lecha Poznań.  Mecz odbędzie się w piątek o godzinie 19.00, a śremianie będą mieli okazję zagrać na jednym z boisku przy Bułgarskiej z byłymi gwiazdami Kolejorza.

W sobotę o 17.00 o awans do kolejnej rundy na własnym boisku powalczą piłkarze Pogoni Książ. Ich rywalem będzie ekipa Poznań FC. Z kolei w niedzielę swoje mecze rozegrają zawodnicy KSGB Manieczki i Amicus Mórka. Pierwsi udadzą się do Lubonia, gdzie o godzinie 11.00 stoczą pojedynek z miejscową Szkołą Futbolu. Z kolei Amicus ma już za sobą rundę wstępną, w której pokonał 4:0 Odlew Poznań. Teraz czeka na niego rywal z A-klasy – WKS Owieczki. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 15.00 na boisku w Śremie.

Zwycięzcy par I rundy awansują do 1/32 finału. Tą fazę zaplanowano na 1 września.

A to ciekawe