3.5 C
Śrem
piątek, 28 stycznia, 2022
Strona główna Aktualności Śrem Tak minęły wakacje ze Śremskim Sportem
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Tak minęły wakacje ze Śremskim Sportem

1 września tuż tuż. Nadszedł zatem czas na podsumowanie wakacji. Tym razem podglądamy jak letnie miesiące spędzili uczestnicy półkolonii ze Śremskim Sportem. Jedno jest pewne! Maluchy nie miały czasu na nudę.

Śremski Sport zaproponował najmłodszym dwie formy spędzenia wakacji. Maluchy mogły wziąć udział w półkoloniach oraz zabawić się w „gry podwórkowe”.

W tym roku na obiekcie sportowym udało się zorganizować pięć turnusów półkolonii. Maluchy w ciągu pięciu dni miały okazję poznać podstawy boksu, popluskać się w basenie czy zagrać w szachy. Ponadto zaproponowano im wycieczki do Jump Space, Dystryktu i Muzeum Śremskiego. Dzieci z pewnością nie miały czasu na nudę.

Inną formą atrakcji dla najmłodszych były „gry podwórkowe” zorganizowane na terenie obiektu sportowego. Był to cykl zajęć dla dzieci i młodzieży, który przypomniał im, że na podwórku też można fajnie spędzić czas. Były zabawy z wykorzystaniem piłki, siatki, gumy do skakania i linki. Dzieci poznały „zośkę” i miały okazję wyżyć się artystycznie.

Przypomnijmy, że na początku wakacji przed Śremskim Sportem pojawiły się stół do ping ponga oraz stół do piłkarzyków, z których można korzystać bezpłatnie. Wystarczy zabrać ze sobą sprzęt sportowy, taki jak rakietki i piłeczki. Można też wynająć taki sprzęt w kasie obiektu za 10 zł.

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Radny Emil Majsner drąży temat dotacji sportowych z powiatu

Na początku stycznia pojawiła się lista klubów i stowarzyszeń sportowych, które z budżetu powiatu otrzymały dotacje celowe na dofinansowanie zadania własnego obejmującego tworzenie warunków...

Rząd zaleca poradę w ciągu 48 godzin dla osób 60+ z Covid. Lekarze mówią dość

Podczas ubiegłotygodniowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zmiany dotyczące badania osób 60+ chorych na COVID-19. Jeśli masz więcej niż 60 lat, lekarz POZ zbada...

Biorą udział w zgrupowaniu kadry

Wydział wyszkolenia Wielkopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego podał nazwiska zawodników i zawodniczek z całego województwa, którzy wytypowani zostali i zaproszeni na obóz kadry do Głuchołaz....