14.1 C
Śrem
wtorek, 19 października, 2021
Strona główna Materiał partnera Bluewater Cleone – źródło krystalicznie czystej wody w domu i firmie
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Bluewater Cleone – źródło krystalicznie czystej wody w domu i firmie

Woda z Twojego kranu wcale nie jest idealna. Pełną gwarancję czystej wody zapewnia Ci dopiero odpowiednia filtracja.

Filtry do wody nie tylko usuwają najdrobniejsze zanieczyszczenia, ale także poprawiają jej smak i chronią przed osadzaniem się kamienia. Takie rozwiązanie sprzyja również pielęgnacji włosów i skóry. Do filtracji najczęściej wykorzystywany jest filtr osmotyczny. Za pomocą procesu odwróconej osmozy woda oczyszczana jest z wszelkich szkodliwych związków. Często dodatkiem jest także filtr węglowy oraz mineralizator. Pierwszy z nich odpowiada za poprawę smaku, zapachu oraz koloru wody. Natomiast mineralizator wzbogaca ją o cenne minerały. Filtr do wody Bluewater Cleone to gwarancja krystalicznie czystej wody Twoim domu lub firmie.

Filtr do wody Bluewater Cleone

W walce z zanieczyszczeniami znajdującymi się w wodzie nieodzownym liderem jest Bluewater Cleone. Filtr skutecznie oczyszcza i wzbogaca wodę o cenne minerały. W procesie filtracji wykorzystano filtr osmotyczny oraz wkład z węglem aktywnym. Najważniejsza jest filtracja osmotyczna, która oczyszczacza wodę ze wszelkich zanieczyszczeń. Ponadto oczyszczona woda zostaje wzbogacona o cenne minerały. Wydajność Bluewater Cleone wynosi 6.6 l/h. Niewielki rozmiar pozwala na umieszczenie urządzenia w dowolnej szafce kuchennej. Korzyści płynące z czystej wody to między innymi: lepszy smak gotowanych potraw i przyrządzanych napojów, nieograniczony dostęp czystej wody prosto z kranu, brak kamienia.

Prosty montaż

Montaż filtra Bluewater Cleone jest niezwykle łatwy. Z podstawową wiedzą i zestawem hydraulicznym podłączenie zajmie nam zaledwie ok. 30-90 minut. Poza tym specjalny mikroprocesor z czujnikiem jakości wody stale monitoruje proces oczyszczania wody. Bluewater Cleone został wyposażony w inteligentny system płukania, zintegrowaną pompę ciśnieniową oraz ochronę przed zalaniem.

Krystalicznie czysta woda

Oczyszczanie wody w filtrze Bluewater Cleone odbywa się aż na 5 etapach.

  • Filtracja wstępna – na tym etapie woda oczyszczana jest przez dwa filtry sedymentacyjne; jeden odpowiada za usuwanie zanieczyszczeń o wielkości 20 um, a drugi 5 um.
  • Wkład z naturalnym węglem aktywnym – jego zadaniem jest przechwytywanie zanieczyszczeń organicznych.
  • Filtracja osmotyczna – główny etap filtracji. Woda przepływa przez membranę w wyniku czego powstaje krystalicznie czysta woda. Natomiast wszystkie zanieczyszczenia spływają do kanalizacji.
  • Wkład z naturalnym węglem aktywnym – woda ponownie przechodzi przez wkład węgla aktywnego. Dzięki jego zastosowaniu poprawia się także zapach, smak i kolor wody.
  • Wkład mineralizujący – w pełni oczyszczona woda trafia do mineralizatora, gdzie wzbogacana jest o cenne minerały, a jej pH zostaje podwyższone.

Filtry wstępne należy wymieniać co 4-6 miesięcy, natomiast filtry uszlachetniające co 10-12 miesięcy.

Podsumowanie – filtr do wody Bluwater Cleone

Filtr do wody Bluewater Cleone wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli wysoką jakością, skutecznością oraz niezawodnością. Materiały wykorzystane do produkcji są wolne od szkodliwego BPA. Woda poddawana jest kilkustopniowej filtracji, dzięki czemu zostają z niej usunięte wszelkie najdrobniejsze zanieczyszczenia. Czysta woda w kranie, piękna skóra i włosy, brak osadzania się kamienia to jedne z wielu korzyści jakie możemy uzyskać dzięki używaniu filtrów do wody.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

A to ciekawe

Zginęły dwie osoby. Sprawca wypadku nie przyznaje się do winy

Do śmiertelnego wypadku doszło 29 lipca. Zginęły w nim dwie osoby w wieku 24 i 43 lat. Prokuratura sformułowała zarzut przeciwko 48-letniemu kierującemu dostawczym...

Wygrali mimo osłabienia

Przed sobotnim meczem trener Hubert Sciak był pełen obaw, bo do Rawicza śremski zespół udał się bez kilku zawodników. Sporo rotacji w składzie Od kilku kolejek...

NFM Orkiestra Leopoldinum w Muzeum Śremskim

W sobotę, 30 października w śremskim muzeum wystąpi NFM Orkiestra Leopoldinum. - W ciągu czterdziestu lat swej działalności NFM Orkiestra Leopoldinum osiągnęła znaczącą pozycję...