3.8 C
Śrem
wtorek, 30 listopada, 2021
Strona główna Kultura Letnia oferta ŚOK. Są jeszcze wolne miejsca
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Letnia oferta ŚOK. Są jeszcze wolne miejsca

Śremski Ośrodek Kultury dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi miejscami na sierpniowe warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Możemy się jeszcze zapisać na:

PRACTICAL ENGLISH

Termin zajęć: 9.08-13.08 godzina 10:00-12:00; 12:30-14:30. Odpłatność: 70 zł/tydzień. Uczestnicy: dzieci w wieku 6+. Prowadzący: Katarzyna Bręczewska-Wytwer. W programie: odkrywanie różnych krajów, ich zwyczajów, zabytków, jedzenia, kultury.

WARSZTATY BREAKDANCE

Termin zajęć: 9-13.08 godzina 13-14:30. Odpłatność: 80 zł /tydzień. Uczestnicy: dzieci w wieku 8+. Prowadzący: Piotr Szwarc -tancerz, choreograf, instruktor, juror konkursów tanecznych, uczestnik „Mam talent”i „You Can Dance”. W programie: Uczestnicy będą mieli okazję poznać takie style taneczne, jak: StreetDance, Popping, B-Boying, Breakdance hip-hop oraz podstawy akrobatyki tanecznej.

AKADEMIA MYŚLENIA WIZUALNEGO

Termin zajęć: 9.08-13.08 godzina 11-12. Odpłatność: 50 zł/tydzień. Uczestnicy: młodzież klasy IV-VIII. Prowadzący: Karolina Szewczyk. W programie: zabawy z rysowaniem – rysowanie na bazie 5 elementów, proste rysunki krok po kroku, ja w wersji wizualnej, moje emocje w wersji wizualnej, mój alfabety myślenia wizualnego, rysowanie notatki dydaktycznej, tworzenie własnego banku ikon i symboli.

WOMEN RISE – WARSZTATY TAŃCA DLA KOBIET

Termin: 9.08, 11.08; 13.08. Odpłatność: 100 zł za trzy spotkania. Godziny: 18:00-19:30. Prowadzący: Katarzyna Prais-Gulińska – tancerka międzynarodowej klasy tanecznej S w tańcu towarzyskim. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć dla par i kobiet z salsy i bachaty ladies styling. W programie: autorski projekt Woman Rise, który powstał z miłości do kobiecości, zainspirowany szeroko pojętym pięknem wielu wspaniałych kobiet w każdym wieku. Podczas zajęć wspólnie odkryjemy potencjał i blask Twojej Kobiecości. Każda uczestniczka doceni swoje piękno, poczuje swoją wartość i zachwyci się sobą. Zajęcia opierają się na gorących rytmach tańców latynoskich salsie i bachacie ladie Styling

ROZTAŃCZONE STÓPKI

Termin zajęć: 16-20.08. Odpłatność: 50 zł/ tydzień. Godziny: 10:30-11:15 (dzieci w wieku 4-5 lat); 11:45-12:30 (dzieci w wieku 6-7 lat). Prowadzący: Agata Tymel-Szukowska. W programie: Uczestnicy będą mieli okazję nabyć umiejętności wykonywania podstawowych kroków i figur podczas układów tanecznych, a także wyrobić poczucie rytmu i słuchu.

Wszystkie zajęcia są dofinansowane z budżetu gminy Śrem. Szczegóły na stronie internetowej ŚOK w zakładce „wydarzenia” lub na facebooku organizatora. Zapisy pod numerem telefonu 889-647-418.

 

Poprzedni artykułWarsztaty Lego
Następny artykułZaproszenie. Muzyka na żywo w Cafe Ole

A to ciekawe

Komputery dostaną drugie życie – trafią do szkół

W Powiatowym Urzędzie Pracy wymieniono sprzęt komputerowy. Ze środków starostwa powiatowego w Śremie zakupiono nowe urządzenia. Stare sprzęty jednak nie trafią na złom, ale...

Jednak będą posługiwać się paszportem covidowym

- Podczas wtorkowego spotkania, wspólnie uznaliśmy, że zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie. Ustaliliśmy pewne zasady, które pozwolą nam aktywnie uczestniczyć w spotkaniach Klubu...

Doceniają swoją kobiecość

Projekt „Kobiecość To Ja” jest odpowiedzią na potrzeby kobiet z niepełnosprawnościami, które również pragną czuć się bezpiecznie i komfortowo. Uczestniczkami projektu są kobiety z...