24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościNa sygnaleDwie stłuczki i wahadło na wojewódzkiej
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Dwie stłuczki i wahadło na wojewódzkiej

Nie jedna, a dwie kolizje w tym samym miejscu wydarzyły się nie trasie wojewódzkiej ze Śremu do Dolska. W Borgowie w zderzeniu brały udział 4 auta. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Zderzenie aut, które okazało się być stłuczką, a w zasadzie dwoma identycznymi, miało miejsce 27 lipca na trasie wojewódzkiej 434 w Borgowie około godz. 13.20. W incydencie drogowym udział brały pojazdy: volkswagen (passat), ford, skoda oraz kolejny volkswagen (caddy).

Kierowca passata zatrzymał się na trasie z zamiarem skrętu w lewo na teren posesji. Za nim zatrzymał się ford, jednak jadąca za fordem skoda już się nie zatrzymała i uderzyła w forda, a ten w vw passata. Na to wszystko, niejako na poprawkę, najechał kierujący vw caddy, który uderzył w skodę.

W wyniku zderzenia zablokowana była nitka w stronę Dolska, a ruch odbywał się wahadłowo. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, bo jedna z osób uskarżała się na dolegliwości. Ostatecznie nie zdecydowano się na hospitalizację, a całe zdarzenie policja zakwalifikowała jako kolizje drogowe, a ich sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi.

 

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe