15.1 C
Śrem
czwartek, 21 października, 2021
Strona główna Co? Gdzie? Kiedy? Bieg Kolorów we Włościejewicach
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Bieg Kolorów we Włościejewicach

Darmowe pakiety rozeszły się jak świeże bułeczki, w związku z tym uruchomiono dodatkowe płatne pakiety startowe na Bieg Kolorów, który odbędzie się 31 lipca we Włościejewicach. Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba zapisać się poprzez formularz Google. Szczegóły poniżej.

W sobotę, 31 lipca we Włościejewicach odbędzie się Bieg Kolorów. Jego organizatorem jest OSP Włościejewice-Ługi, a partnerami są: Centrum Kultury Książ Wlkp. i Gmina Książ Wlkp. Organizatorzy przypominają, że każdy może wziąć w nim udział, bowiem nie ma ograniczeń wiekowych, a na uczestników czekają dwie trasy: 2,3 km i 5 km.

Ze względu na duże zainteresowanie biegiem, zostały uruchomione dodatkowe płatne pakiety startowe na Bieg Kolorów. Aby wziąć udział w wydarzeniu, do 30 lipca trzeba zapisać się przez formularz Google, który dostępny jest pod tym linkiem.

Więcej informacji na temat Biegu Kolorów można znaleźć w regulaminie dostępnym na: fb OSP Włościejewice-Ługi, Centrum Kultury oraz na stronach internetowych: www.ck-ksiazwlkp.pl, www.ksiaz-wlkp.pl.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wolni od nałogów” – kampanii promującej zdrowy styl życia przygotowanej w działaniach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2021 rok.

 

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Śrem pamięta o rozstrzelanych 20.10.1939r.

20 października 1939 roku odbyły się pierwsze masowe, publiczne egzekucje dokonane w ramach Operacji Tannenberg. Wówczas, na oczach innych mieszkańców, również dzieci, bestialsko zamordowanych...

Derby zasłużenie dla KSGB

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w 8 minucie objęli prowadzenie po „samobóju” Stanisława Kiela, który interweniował na tyle pechowo, że...

Dlaczego warto pomyśleć zanim coś się zrobi?! – zaproszenie na wykład

W środę, 27 października warto zajrzeć do muzeum, na ten dzień bowiem zaplanowano wykład pod ciekawym tytułem „Dlaczego warto pomyśleć zanim coś się zrobi”....