17.5 C
Śrem
sobota, 24 lipca, 2021

Strona główna Co? Gdzie? Kiedy? Bieg Kolorów we Włościejewicach. Są dodatkowe pakiety startowe!
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Bieg Kolorów we Włościejewicach. Są dodatkowe pakiety startowe!

Darmowe pakiety rozeszły się jak świeże bułeczki, w związku z tym uruchomiono dodatkowe płatne pakiety startowe na Bieg Kolorów, który odbędzie się 31 lipca we Włościejewicach. Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba zapisać się poprzez formularz Google. Szczegóły poniżej.

W sobotę, 31 lipca we Włościejewicach odbędzie się Bieg Kolorów. Jego organizatorem jest OSP Włościejewice-Ługi, a partnerami są: Centrum Kultury Książ Wlkp. i Gmina Książ Wlkp. Organizatorzy przypominają, że każdy może wziąć w nim udział, bowiem nie ma ograniczeń wiekowych, a na uczestników czekają dwie trasy: 2,3 km i 5 km.

Ze względu na duże zainteresowanie biegiem, zostały uruchomione dodatkowe płatne pakiety startowe na Bieg Kolorów. Aby wziąć udział w wydarzeniu, do 30 lipca trzeba zapisać się przez formularz Google, który dostępny jest pod tym linkiem.

Więcej informacji na temat Biegu Kolorów można znaleźć w regulaminie dostępnym na: fb OSP Włościejewice-Ługi, Centrum Kultury oraz na stronach internetowych: www.ck-ksiazwlkp.pl, www.ksiaz-wlkp.pl.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wolni od nałogów” – kampanii promującej zdrowy styl życia przygotowanej w działaniach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2021 rok.

 

Bieg Kolorów we Włościejewicach

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Muzeum Śremskie zyska nowe nagłośnienie i oświetlenie

- Podpisaliśmy umowę z Włodzimierzem Piesiakiem z Agencji Muzycznej Accord na dostawę nagłośnienia i oświetlenia do sali widowiskowej o wartości ponad 240 tys. zł....

Trwają półkolonie z Wartą Śrem i Adalbertus Dalewo

To już tradycja. Od kilku lat Warta Śrem organizuje letnie atrakcje dla dzieci. Tak też jest i w tym roku. Do współpracy dołączył Adalbertus...

Kolejne nowe auto zasili szeregi PSP Śrem

Jeszcze w tym roku PSP Śrem rozpisze ofertę na dostarczenie nowego samochodu kwatermistrzowskiego dla miejscowej jednostki. Zakup auta możliwy będzie dzięki otrzymaniu dofinansowania ze...