15.1 C
Śrem
poniedziałek, 20 września, 2021
Strona główna Aktualności Śrem Tak się bawią seniorzy
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Tak się bawią seniorzy

Sobotnie popołudnie należało do seniorów. W Śremskim Ośrodku Kultury odbyła się druga odsłona biesiady dla młodzieży 60+. Tym razem do tańca zagrali Endriu i Zygi. Zabawa była przednia.

W sobotę, 10 lipca Śremski Ośrodek Kultury zaprosił seniorów do wspólnej zabawy. Partnerem „Seniorskiej Biesiady” był Klub Relax oraz Komenda Powiatowa Policji w Śremie. Zabawa była tak znakomita, że aż uczestnicy „poszli z torbami”. Jak to możliwe?

Otóż każdy z uczestników oprócz darmowej kawki i ciacha otrzymał także bawełnianą torbę w ramach akcji proekologicznej, ufundowaną przez gminę Śrem.

Seniorzy bawili się pod czujnym okiem Krzysztofa Tomaszewskiego z KPP w Śremie, który oprócz dobrej zabawy zaserwował także garść informacji na temat bezpieczeństwa.

Biesiada była też okazją do złożenia życzeń podczas koncertu życzeń i zabawy w turniej „Jaka to melodia”. Krótka relacja z imprezy w naszej galerii.

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Zrobili krok do mistrzostwa

Za nami trzeci weekend z Green Bike Ligą. Tym razem walkowerów było już dużo mniej, bo nie stawiły się jedynie Niesłabin i Kawcze. PUH Cynk...

Na crossie bez kasku. Nieprzytomny motocyklista w szpitalu

Około godziny 15.30 policja oraz pogotowie ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na motocyklu typu cross. Doszło do niego w trudno dostępnym terenie za wałami...

QuaRunTina – trzecia wystawa prac Matyldy Lepieszy

Wystawę prac pod nazwą QuaRunTina, w znacznej części są to grafiki i rysunki piórkiem, będzie można oglądać w salach wystawowych naszej biblioteki do 1...