19.2 C
Śrem
czwartek, 26 maja, 2022

Strona główna Aktualności Śrem Tak się bawią seniorzy
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Tak się bawią seniorzy

Sobotnie popołudnie należało do seniorów. W Śremskim Ośrodku Kultury odbyła się druga odsłona biesiady dla młodzieży 60+. Tym razem do tańca zagrali Endriu i Zygi. Zabawa była przednia.

W sobotę, 10 lipca Śremski Ośrodek Kultury zaprosił seniorów do wspólnej zabawy. Partnerem „Seniorskiej Biesiady” był Klub Relax oraz Komenda Powiatowa Policji w Śremie. Zabawa była tak znakomita, że aż uczestnicy „poszli z torbami”. Jak to możliwe?

Otóż każdy z uczestników oprócz darmowej kawki i ciacha otrzymał także bawełnianą torbę w ramach akcji proekologicznej, ufundowaną przez gminę Śrem.

Seniorzy bawili się pod czujnym okiem Krzysztofa Tomaszewskiego z KPP w Śremie, który oprócz dobrej zabawy zaserwował także garść informacji na temat bezpieczeństwa.

Biesiada była też okazją do złożenia życzeń podczas koncertu życzeń i zabawy w turniej „Jaka to melodia”. Krótka relacja z imprezy w naszej galerii.

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Rodzaje kolektorów słonecznych – czym się różnią?

Panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne to często wybierane rozwiązania, które pozwalają wykorzystać naturalną energię słońca. Co warto wiedzieć o kolektorach słonecznych? Co to są kolektory...

Blisko coraz bliżej awansu są piłkarze Zawiszy

Goście przyjechali do Dolska nastawieni na głęboką defensywę. Całym zespołem czekali na własnej połowie i liczyli na okazje z kontry. W pierwszej połowie Zawisza...

Będą sobie pluć w brodę?

– Nie mogę dojść do siebie po tej porażce – przyznał trener Michał Mocek. – Wciąż jesteśmy w grze, ale ja już powoli przestaję...