24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościDolskWakacyjne warsztatowe czwartki w Lubiatowie
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Wakacyjne warsztatowe czwartki w Lubiatowie

W miniony czwartek w Lubiatowie odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu „Wakacyjne warsztatowe czwartki”. Na pierwszym z pięciu spotkań dzieci i dorośli wspólnie spędzili czas zgłębiając tajniki malowania ceramiki.

Wakacje na wsi wcale nie muszą być monotonne. W Lubiatowie ruszył cykl zajęć dla dorosłych dzieci – „Wakacyjne warsztatowe czwartki”. Zajęcia prowadzą przedstawiciele spółdzielni socjalnej ArtZagroda z Dymaczewa Starego. Pracownia ta specjalizuje się w artystycznej edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych.

Następne warsztaty odbędą się w kolejne czwartki lipca. I tak 8 lipca będą to warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych, 15 lipca warsztaty stolarskie, 22 lipca warsztaty String Art., a 29 lipca warsztaty malowania obrazu na blejtramie.

Na zakończenie zajęć planowana jest wycieczka do miejsca, w którym uczestnicy warsztatów poznają tajniki wytwarzania papieru czerpanego.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Krystian Mejza, który wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Aktywności Lokalnej w Gminie Dolsk napisał projekt o wsparcie zadania ze środków gminy Dolsk.

Początek zajęć zawsze o 17.00.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe