18 C
Śrem
niedziela, 25 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościKsiąż Wlkp.Wkrótce Wielki Finał Ksiąskich Talentów

Wkrótce Wielki Finał Ksiąskich Talentów

W sobotę, 26 czerwca rynek w Książu Wlkp. opanują utalentowane dzieci w najróżniejszym wieku. To Wielki Finał Ksiąskich Talentów. Przed publicznością zaprezentują się również uzdolnione przedszkolaki.

– Zapowiada się wielkie artystyczne show, którego nie możecie przegapić! Już dziś zaplanujcie z nami muzyczne i taneczne powitanie wakacji – zachęca Mariola Kaźmierczak, szefowa ksiąskiego centrum kultury.

W sobotę, 26 czerwca od godziny 17.00 na ksiąskim rynku zaprezentują się finaliści Przedszkolandii oraz ksiąskie talenty. Ponadto wystąpią mażoretki, grupa Wataha, uczestnicy The Voice of Kids, chór Consensus oraz orkiestra dęta. Dla dzieci przygotowano moc atrakcji. Będą lody, szczudlarz i animacje. Organizatorzy zamówili na ten dzień piękną pogodę.

Wkrótce Wielki Finał Ksiąskich Talentów

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...