17.5 C
Śrem
sobota, 24 lipca, 2021

Strona główna Aktualności Na sygnale Autem w drzewo. Dziadek zabrany do szpitala
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Autem w drzewo. Dziadek zabrany do szpitala

14 czerwca na trasie wojewódzkiej 432 doszło do wypadku, w którym auto osobowe uderzyło w przydrożne drzewo. Samochodem podróżował dziadek z wnuczkiem. Dziecku nic się nie stało, ale dziadek chłopca został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.40. Śremskie służby ratunkowe oraz policja zostały poinformowane o zderzeniu osobowego auta z drzewem. Na miejscu okazało się, że wypadek już wydarzył się na terenie powiatu średzkiego. Niemniej to JRG Śrem oraz śremska karetka pogotowia zajęły się poszkodowanym mężczyzną oraz dzieckiem, które podróżowało razem z nim.

Następnie na miejsce zjechały się zastępy z powiatu średzkiego, które przyjęły dalsze działania, a śremskie służby wróciły do macierzystych jednostek.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec powiatu średzkiego, kierujący osobowym autem jadąc od strony Śremu w kierunku Zaniemyśla zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Auto następnie obróciło się o 180 stopni i rozbite zatrzymało się na środku jezdni.

Kierowca samochodu nie był zakleszczony we wraku, ale uskarżał się na dolegliwości bólowe. Karetką trafił do szpitala w Śremie. Jego niespełna 6-letniemu wnuczkowi nie stało się nic poważnego.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Muzeum Śremskie zyska nowe nagłośnienie i oświetlenie

- Podpisaliśmy umowę z Włodzimierzem Piesiakiem z Agencji Muzycznej Accord na dostawę nagłośnienia i oświetlenia do sali widowiskowej o wartości ponad 240 tys. zł....

Trwają półkolonie z Wartą Śrem i Adalbertus Dalewo

To już tradycja. Od kilku lat Warta Śrem organizuje letnie atrakcje dla dzieci. Tak też jest i w tym roku. Do współpracy dołączył Adalbertus...

Kolejne nowe auto zasili szeregi PSP Śrem

Jeszcze w tym roku PSP Śrem rozpisze ofertę na dostarczenie nowego samochodu kwatermistrzowskiego dla miejscowej jednostki. Zakup auta możliwy będzie dzięki otrzymaniu dofinansowania ze...