18 C
Śrem
niedziela, 25 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościBędą mieć szatnię na medal

Będą mieć szatnię na medal

Dobre wieści płyną z Dolska. W piątek, 11 czerwca burmistrz miasta i gminy Dolsk pochwaliła się pozyskaniem funduszy na modernizację szatni w sali sportowej MGOSiR.

W piątek, 11 czerwca burmistrz miasta i gminy Dolsk – Barbara Wierzbińska wraz ze skarbnik Magdaleną Surmicką, podpisały z Jackiem Bogusławskim, członkiem zarządu Województwa Wielkopolskiego umowę na dofinansowanie inwestycji pn. „Modernizacja szatni w sali sportowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji”.

Dzięki tej umowie, gmina Dolsk pozyskała 16 800 zł na remont drugiej szatni w sali sportowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

– Warto przypomnieć, że jest to kontynuacja zadania remontowego szatni w dolskiej sali sportowej z roku 2019, kiedy to w ramach tego samego programu, uzyskaliśmy dofinansowanie w kwocie 20 700 zł – przypomina Barbara Wierzbińska.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...