24.1 C
Śrem
niedziela, 20 czerwca, 2021
Strona główna Aktualności Starostwo Powiatowe wznawia bezpośrednią obsługę
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Starostwo Powiatowe wznawia bezpośrednią obsługę

W poniedziałek, 7 czerwca Starostwo Powiatowe w Śremie wznowiło bezpośrednią obsługę klienta. Wciąż jednak obowiązują obostrzenia covidowe.

– Najważniejsze pozostaje bezpieczeństwo klientów i pracowników Starostwa Powiatowego. Dlatego też nadal wymagane jest noszenie maseczek ochronnych na terenie urzędu, dezynfekcja rąk po wejściu do budynku oraz zachowanie odpowiedniego dystansu – informuje starosta.

Z informacji przekazanych przez urząd wynika, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów. W holu może przebywać łącznie 12 osób.

W celu zapewnienia sprawnej obsługi oraz w trosce o bezpieczeństwo interesantów i pracowników nadal sugerujemy wcześniejsze umawianie się telefoniczne z pracownikami poszczególnych Wydziałów Starostwa Powiatowego w Śremie. Wszystkie dane kontaktowe, numery bezpośrednie oraz e-mailowe do pracowników są dostępne na stronie www.powiat-srem.pl.

– Zachęcamy również do korzystania ze sprawdzonych w ostatnim czasie narzędzi komunikacji za pośrednictwem skrzynki podawczej e-PUAP czy też internetowej rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji za pomocą strony www.srem.ajhmedia-oferty.pl.

Nadal zawieszone zostają bezpośrednie wizyty w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej we wszystkich lokalizacjach na terenie powiatu śremskiego.

Oprac. DG

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Śremskie Wodociągi ograniczają ciśnienie wody. Wszystko przez wysokie temperatury

Wysokie temperatury, jakie od kilku dni utrzymują się, sprawiły, że zwiększyło się zapotrzebowanie na wodę. W niektórych gminach zdecydowano się na wprowadzenie ograniczeń, by...

Eko lekcja w Pyszącej

Upalne sobotnie przedpołudnie dzieci z Pyszącej spędziły bardzo aktywnie. Dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia „Pysząca - Razem i dla Wszystkich” udało się zorganizować dla najmłodszych...

Upalne „Męskie Muzykowanie” w Konwikcie

Witając zebranych w imieniu organizatorów koncertu - Burmistrza Śremu i śremskiego OPS, Joanna Szymoniak już na wstępie zaznaczyła, że jest to koncert niezwykły, bo...