10.9 C
Śrem
czwartek, 26 maja, 2022

Strona główna Aktualności Starostwo Powiatowe wznawia bezpośrednią obsługę
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Starostwo Powiatowe wznawia bezpośrednią obsługę

W poniedziałek, 7 czerwca Starostwo Powiatowe w Śremie wznowiło bezpośrednią obsługę klienta. Wciąż jednak obowiązują obostrzenia covidowe.

– Najważniejsze pozostaje bezpieczeństwo klientów i pracowników Starostwa Powiatowego. Dlatego też nadal wymagane jest noszenie maseczek ochronnych na terenie urzędu, dezynfekcja rąk po wejściu do budynku oraz zachowanie odpowiedniego dystansu – informuje starosta.

Z informacji przekazanych przez urząd wynika, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów. W holu może przebywać łącznie 12 osób.

W celu zapewnienia sprawnej obsługi oraz w trosce o bezpieczeństwo interesantów i pracowników nadal sugerujemy wcześniejsze umawianie się telefoniczne z pracownikami poszczególnych Wydziałów Starostwa Powiatowego w Śremie. Wszystkie dane kontaktowe, numery bezpośrednie oraz e-mailowe do pracowników są dostępne na stronie www.powiat-srem.pl.

– Zachęcamy również do korzystania ze sprawdzonych w ostatnim czasie narzędzi komunikacji za pośrednictwem skrzynki podawczej e-PUAP czy też internetowej rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji za pomocą strony www.srem.ajhmedia-oferty.pl.

Nadal zawieszone zostają bezpośrednie wizyty w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej we wszystkich lokalizacjach na terenie powiatu śremskiego.

Oprac. DG

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Śremska policja apeluje o czujność. Oszuści znów atakują! Na celowniku – seniorzy

Policjanci z Kalisza informują o tym, że we wtorek, 24 maja do 86-letniej seniorki, mieszkanki Kalisza, zadzwonił mężczyzna podający się za funkcjonariusza policji. Nieznajomy...

OSP Lubiatowo otrzyma samochód strażacki

5 maja podczas sesji rady miejskiej gminy Kostrzyn podjęta została uchwała w sprawie pomocy rzeczowej dla gminy Dolsk. Docelowym beneficjentem jest OSP Lubiatowo, do...

Zaśpiewali z okazji Dnia Mamy. Popłynęły łzy…

Na ten moment czekali bardzo długo. Za nimi wiele długich prób. Mowa oczywiście o młodych wokalistach szkolących się w Studio Piosenki Melody, pod dyrekcją...