4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościDzień Dziecka 2021. Coś dla małych i nieco większych dzieci

Dzień Dziecka 2021. Coś dla małych i nieco większych dzieci

We wtorek, 1 czerwca w Książu Wielkopolskim zapowiada się wspaniała zabawa. Centrum Kultury zaprasza na wspólne obchody Dnia Dziecka.

Wszystkie małe i nieco większe dzieci zapraszamy 1 czerwca o godz. 16.00 na ksiąski rynek, gdzie razem z Lodami Lida przygotujemy dla was mnóstwo atrakcji – zapraszają pracownicy CK

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że będzie kolorowo, wesoło, smacznie, artystycznie, zagadkowo i prezentowo! – Nie możecie tego przegapić! – zachęca do wspólnej zabawy Mariola Kaźmierczak.

Tymczasem w naszej galerii znajdziecie fotorelację z Dnia Dziecka w Muzeum Śremskim. W niedzielę, 30 maja pracownicy muzeum przygotowali dla najmłodszych kilka atrakcji. Były kolorowe balony, lody, kramik z książkami, a także stoisko z zabawkami. Również dorośli mogli znaleźć coś dla siebie, bowiem otwarte były wszystkie wystawy w muzeum.

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...