31 C
Śrem
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościNa sygnaleZderzenie trzech aut na trasie do Książa Wlkp. Dwie osoby zabrane do...
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Zderzenie trzech aut na trasie do Książa Wlkp. Dwie osoby zabrane do szpitala

Jeden się zatrzymał, bo skończyło mu się paliwo, drugi również się zatrzymał, ale trzeci z samochodów już nie zdążył. Zderzenie aut pod Chrząstowem.

27 maja na trasie wojewódzkiej 346 relacji Śrem – Książ Wlkp. w Chrząstowie doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. W wyniku zderzenia aut dwie osoby zostały karetkami pogotowia zabrane do szpitala na badania. Jedną z osób była kobieta w ciąży.

Kilka minut po godzinie 15 do służb wpłynęło zawiadomienie o zderzeniu trzech aut. Ze wstępnych informacji wynikało, że dwie osoby podróżujące autami wymagają pomocy medycznej. To się potwierdziło. Dwie osoby, po jednej z mazdy oraz fiata, karetkami pogotowia zostały zabrane do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca mercedesa zatrzymał pojazd na poboczu drogi z uwagi na fakt, że skończyło się w nim paliwo. Samochód był zabezpieczony, a na drodze rozstawiony trójkąt ostrzegawczy. Auto zauważyła kierująca fiatem, która zatrzymała się, ale już zatrzymać się nie zdołała kierująca mazdą, która uderzyła w tył fiata, a ten z kolei uderzył w mercedesa.

 

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe