4.3 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleZderzenie trzech aut na trasie do Książa Wlkp. Dwie osoby zabrane do...

Zderzenie trzech aut na trasie do Książa Wlkp. Dwie osoby zabrane do szpitala

Jeden się zatrzymał, bo skończyło mu się paliwo, drugi również się zatrzymał, ale trzeci z samochodów już nie zdążył. Zderzenie aut pod Chrząstowem.

27 maja na trasie wojewódzkiej 346 relacji Śrem – Książ Wlkp. w Chrząstowie doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. W wyniku zderzenia aut dwie osoby zostały karetkami pogotowia zabrane do szpitala na badania. Jedną z osób była kobieta w ciąży.

Kilka minut po godzinie 15 do służb wpłynęło zawiadomienie o zderzeniu trzech aut. Ze wstępnych informacji wynikało, że dwie osoby podróżujące autami wymagają pomocy medycznej. To się potwierdziło. Dwie osoby, po jednej z mazdy oraz fiata, karetkami pogotowia zostały zabrane do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca mercedesa zatrzymał pojazd na poboczu drogi z uwagi na fakt, że skończyło się w nim paliwo. Samochód był zabezpieczony, a na drodze rozstawiony trójkąt ostrzegawczy. Auto zauważyła kierująca fiatem, która zatrzymała się, ale już zatrzymać się nie zdołała kierująca mazdą, która uderzyła w tył fiata, a ten z kolei uderzył w mercedesa.

 

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...