24.1 C
Śrem
sobota, 19 czerwca, 2021
Strona główna Sport Co sądzisz o Warcie Śrem?
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Co sądzisz o Warcie Śrem?

Warta Śrem przeprowadzi badanie opinii mieszkańców powiatu śremskiego. Każdy sympatyk jak i osoba, której klub jest obojętny będzie mógł je wyrazić w ankiecie. Badanie będzie przeprowadzane na terenie miasta oraz w Internecie na profilu FB.

Konferencja prasowa dotycząca planów klubu odbędzie się w piątek 21 maja o godzinie 19:30. Transmisja na żywo odbędzie się na klubowym profilu FB.

Głównym celem badania jest poznanie opinii śremian w różnych tematach dotyczących działalności i wizerunku klubu. Badanie będzie koordynował Paweł Chmielowski, nowy specjalista ds. marketingu pracujący w Warcie od początku maja bieżącego roku.

Proces badawczy będzie dotyczył następujących aspektów funkcjonowania klubu:

  • Wizerunku klubu
  • Kontakt kibiców z klubem
  • Klubowe zaangażowanie w działania społeczne

Badanie oparte będzie na standardach badawczych wykorzystywanych w klubach europejskich. Podobne procesy Chmielowski przeprowadzał dla m.in. Lecha Poznań, Warty Poznań czy też dla wszystkich zespołów Fortuna 1 Liga.

Z radością powitaliśmy na pokładzie Pana Pawła, który przejmie nasze dotychczasowe działania marketingowe – mówi Prezes Dominik Sworowski. Za pomocą badań opinii odpowiednio je ukierunkuje i wprowadzi je na wyższy poziom. Poznając wyniki nasze działania będą bardziej efektywne. Interpretacja i zrozumienie tych danych pozwoli nam dużo lepiej komunikować się z kibicami oraz potencjalnymi sponsorami. Podsumowując chcemy w lepszy sposób wsłuchać się w potrzeby kibiców, sponsorów, sympatyków a także wszystkich mieszkańców Śremu – dodaje Sworowski.

Z założenia badanie powinno być cykliczne – mówi Paweł Chmielowski. Pierwszy pomiar pomoże klubowi zwrócić uwagę na niektóre aspekty działalności i postrzegania go przez mieszkańców. Kolejne zaś będą już oceniały pracę. Zresztą nie tylko, bo w badaniu również znajduje się część otwarta, do wypełnienia z dowolnymi spostrzeżeniami na temat rozwoju klubu – tłumaczy Chmielowski.

Cel badania jest jasny. Ma pomóc w przygotowywaniu rozwiązań najważniejszych problemów, podnosząc równocześnie jakość relacji z kibicami.

Wypatruj ankieterów na mieście:

  1. Galeria obok boiska przy ul. Zamenhofa 20.
  2. Targowisko Miejskie przy ul. Grunwaldzkiej
  3. Stare Miasto (deptak oraz park w okolicy Stadionu)

lub wypełnij ankietę online 

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Śremskie Wodociągi ograniczają ciśnienie wody. Wszystko przez wysokie temperatury

Wysokie temperatury, jakie od kilku dni utrzymują się, sprawiły, że zwiększyło się zapotrzebowanie na wodę. W niektórych gminach zdecydowano się na wprowadzenie ograniczeń, by...

Eko lekcja w Pyszącej

Upalne sobotnie przedpołudnie dzieci z Pyszącej spędziły bardzo aktywnie. Dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia „Pysząca - Razem i dla Wszystkich” udało się zorganizować dla najmłodszych...

Upalne „Męskie Muzykowanie” w Konwikcie

Witając zebranych w imieniu organizatorów koncertu - Burmistrza Śremu i śremskiego OPS, Joanna Szymoniak już na wstępie zaznaczyła, że jest to koncert niezwykły, bo...