27.2 C
Śrem
niedziela, 14 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościŚremChciał zaimponować wybrance... wyrywając kwiaty z donic
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Chciał zaimponować wybrance… wyrywając kwiaty z donic

Na nietypową formę zaimponowania wybrance serca zdecydował się mężczyzna, który poszukiwany jest w związku z aktem wandalizmu na śremskim moście nad Wartą.

Gmina Śrem apeluje do nieznanego mężczyzny, którego „popis” dla wybranki zarejestrował miejski monitoring. Z niewiadomych przyczyn mężczyzna ten „prezentował swoje umiejętności, wyrywając i wrzucając do Warty kilkanaście sadzonek kwiatów” – gminne władze napisały na profilu społecznościowym gminy.

Wyczyn ten nie pozostanie bez reakcji. Gmina jednak nie chce ścigać sprawcy i jego partnerki i proponuje polubowne załatwienie sprawy.

Wandalowi wyznaczono termin. Do 24 maja ma się on zgłosić do Urzędu Miejskiego w Śremie do pionu PRK lub na Straż Miejską. Jeśli termin ten nie zostanie dotrzymany, zgromadzone materiały, w tym zapis z monitoringu, na którym wszystko widać, jak na dłoni, zostaną przekazane do policji, i ta przejmie postępowanie. Wtedy jednak sprawca nie ma co liczyć na polubowne załatwienie sprawy.

Kwiatki, które w ramach „zaimponowania” swojej partnerce nieodpowiedzialny mężczyzna wyrywał i wrzucał do rzeki, dzień wcześniej zostały ustawione w tym miejscu. Miały one zdobić śremski most.

Źródłofot. UM Śrem
Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe