0.1 C
Śrem
poniedziałek, 6 grudnia, 2021
Strona główna Aktualności Na sygnale Zderzenie przed "trzecim mostem". Są poszkodowani
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Zderzenie przed „trzecim mostem”. Są poszkodowani

Trzy pojazdy osobowe zderzyły się na wylocie ze Śremu, tuż przed tzw. „trzecim mostem”. W wyniku zderzenia aut kilka osób, w tym dzieci, karetkami pogotowia zostały zabrane do szpitala.

Do zderzenia pojazdów marki skoda, citroen oraz opel doszło 16 maja około godziny 16. Pojazdy zderzyły się na nitce wylotowej ze Śremu w kierunku Zbrudzewa, tuż przed tzw. „trzecim mostem”.

O zdarzeniu powiadomiono służby. Na miejscu interweniował patrol drogówki, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz dwa zastępy z JRG Śrem.

Karetkami pogotowia do szpitala zabrane zostały cztery osoby w tym dzieci. Wstępna ocena medyczna, jeszcze z miejsca zderzenia, nie wskazywała na jakieś groźniejsze obrażenia, niemniej dopiero po dokładnych badaniach będzie wiadomo czy nie doszło np. do pęknięcia lub złamania kości.

Na czas działań początkowo ruch na tym fragmencie ul. Piłsudskiego był zablokowany. Później wprowadzono ruch wahadłowy, którym regulowali strażacy.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

IV Kiermasz Bożonarodzeniowy w Brodnicy już za nami

5 grudnia w Brodnicy, przed Urzędem Gminy w Brodnicy odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. To już czwarta edycja kiermaszu, który rok rocznie cieszy cię sporym...

IMGW ostrzega przed oblodzeniem

Alert pogodowy dla powiatu śremskiego wydany został dzisiejszego dnia. W nim IMGW ostrzega przed oblodzeniem, które mogą wystąpić na drogach oraz chodnikach. Komunikat pogodowy...

CERT ostrzega. Uważajcie na oszustów grasujących w sieci

Wielu z nas zamieniło tradycyjne zakupy przedświąteczne na zakupy w sieci. Wiedzą o tym także przestępcy, którzy próbują wykorzystać tę sytuację i oszukać niczego...