24.1 C
Śrem
niedziela, 20 czerwca, 2021
Strona główna Aktualności Książ Wlkp. Samochodowy rajd nawigacyjny „Szlakiem remiz”
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Samochodowy rajd nawigacyjny „Szlakiem remiz”

OSP Włościejewice-Ługi oraz Centrum Kultury Książ Wlkp. zapraszają na kolejną odsłonę samochodowego rajdu nawigacyjnego. Tym razem uczestnicy rajdu pojadą „Szlakiem remiz”. Impreza odbędzie się w sobotę, 29 maja.

Kto może wziąć udział w rajdzie? – Każdy! Wystarczy auto osobowe, co najmniej dwuosobowy zespół oraz chęć na przeżycie ciekawej przygody – zapewniają organizatorzy.

Do pokonania będzie trasa o długości 60 km. Atrakcją dla uczestników będzie również odwiedzenie siedziby lokalnych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. – To idealny sposób na spędzenie sobotniego popołudnia – zachęcaj organizatorzy.

Każda drużyna, która zechce wziąć udział w rajdzie musi zarejestrować się do poniedziałku, 24 maja. Można to zrobić za pośrednictwem elektronicznego formularza, dostępnego pod tym linkiem.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na regulaminie zamieszczonym poniżej oraz na stronie internetowej CK Książ Wlkp.

Samochodowy rajd nawigacyjny „Szlakiem remiz”

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Śremskie Wodociągi ograniczają ciśnienie wody. Wszystko przez wysokie temperatury

Wysokie temperatury, jakie od kilku dni utrzymują się, sprawiły, że zwiększyło się zapotrzebowanie na wodę. W niektórych gminach zdecydowano się na wprowadzenie ograniczeń, by...

Eko lekcja w Pyszącej

Upalne sobotnie przedpołudnie dzieci z Pyszącej spędziły bardzo aktywnie. Dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia „Pysząca - Razem i dla Wszystkich” udało się zorganizować dla najmłodszych...

Upalne „Męskie Muzykowanie” w Konwikcie

Witając zebranych w imieniu organizatorów koncertu - Burmistrza Śremu i śremskiego OPS, Joanna Szymoniak już na wstępie zaznaczyła, że jest to koncert niezwykły, bo...