9.1 C
Śrem
środa, 22 września, 2021
Strona główna Aktualności Książ Wlkp. Samochodowy rajd nawigacyjny „Szlakiem remiz”
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Samochodowy rajd nawigacyjny „Szlakiem remiz”

OSP Włościejewice-Ługi oraz Centrum Kultury Książ Wlkp. zapraszają na kolejną odsłonę samochodowego rajdu nawigacyjnego. Tym razem uczestnicy rajdu pojadą „Szlakiem remiz”. Impreza odbędzie się w sobotę, 29 maja.

Kto może wziąć udział w rajdzie? – Każdy! Wystarczy auto osobowe, co najmniej dwuosobowy zespół oraz chęć na przeżycie ciekawej przygody – zapewniają organizatorzy.

Do pokonania będzie trasa o długości 60 km. Atrakcją dla uczestników będzie również odwiedzenie siedziby lokalnych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. – To idealny sposób na spędzenie sobotniego popołudnia – zachęcaj organizatorzy.

Każda drużyna, która zechce wziąć udział w rajdzie musi zarejestrować się do poniedziałku, 24 maja. Można to zrobić za pośrednictwem elektronicznego formularza, dostępnego pod tym linkiem.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na regulaminie zamieszczonym poniżej oraz na stronie internetowej CK Książ Wlkp.

Samochodowy rajd nawigacyjny „Szlakiem remiz”

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Terytorialsi szkolili się u najlepszych

„Śremskie Mogadiszu”, jak mówi się o ośrodku we Włościejewkach nie raz gościło żołnierzy sił specjalnych z obcych krajów, którzy pod okiem wykwalifikowanej kadry szkolili...

Witamy sąsiadów

Szanowni Mieszkańcy Śremu i okolic, Za nami już kilkanaście miesięcy, od kiedy Capchem pojawił się w Śremie. Przed ceremonią wmurowania kamienia węgielnego pod budowę naszego...

PiS uprawia nową Targowicę – poseł Nowak grzmiał w Śremie

We wtorkowe południe na śremskim rynku gościł poseł Tomasz Nowak. Spotkanie z dziennikarzami dotyczyło przede wszystkim odbudowy struktur Platformy Obywatelskiej po powrocie Donalda Tuska...