18 C
Śrem
niedziela, 25 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościMobilny punkt szczepień pojawi się w Śremie

Mobilny punkt szczepień pojawi się w Śremie

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu zdecydował, że w kilku powiatach Wielkopolski, m.in. w powiecie śremskim, pojawi się mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19.

Taki sam punkt działał podczas majówki na poznańskiej Malcie i w każdym mieście wojewódzkim podczas majówkowej akcji szczepień przeciwko COVID-19.

Osoby zainteresowane szczepieniem, podobnie jak w przypadku szczepień nad jeziorem Maltańskim, nie będą musiały się wcześniej rejestrować. Każda osoba pełnoletnia, która będzie chciała się zaszczepić, a ma już ustaloną datę i miejsce szczepienia będzie mogła skorzystać z takiego mobilnego punktu szczepień.

Podobnie jak w majowej akcji, także tutaj mieszkańcy będą szczepieni jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson.

Oprócz powiatu śremskiego taki mobilny punkt szczepień pojawi się w powiecie poznańskim, leszczyńskim oraz wągrowieckim i szamotulskim.

Czytaj także: Z opóźnieniem, ale jednak. W Śremie wystartował punkt szczepień w Hali Bazar

Dokładna lokalizacja miejsca szczepień oraz data, kiedy na naszym terenie rozpocznie się akcja jeszcze nie jest znana. Szczegóły mają być zdradzone w najbliższych dniach. Mówi się jednak, że projekt może wystartować już w ostatnim tygodniu maja.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...