4.9 C
Śrem
poniedziałek, 28 listopada, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaAktualnościŚremMcDonald’s Polska otwiera restaurację w Śremie. Kiedy zjemy maka?

McDonald’s Polska otwiera restaurację w Śremie. Kiedy zjemy maka?

Na ten moment z pewnością czekało wielu mieszkańców Śremu i okolic. W sobotę, 8 maja ruszy McDonald’s w Śremie. Restauracja mieści się przy ul. Gostyńskiej 55. Lokal w Śremie jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu.

To już pewne! 8 maja otwiera się śremski McDonald’s. Restauracja będzie czynna codziennie w godzinach 6.00-24.00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście będą mogli skorzystać także z linii McDrive. W restauracji od poniedziałku do piątku do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11.00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s.

Restauracja w Śremie jest 95. restauracją McDonald’s w regionie zachodnim, obejmującym województwa lubuskie, dolnośląskie i wielkopolskie. Lokal jest zarządzany przez lokalną przedsiębiorczynię – Paulinę Galant, która jest związana z systemem sieci prawie 2 lata. Obecnie prowadzi dwie restauracje – w Jarocinie i od teraz także w Śremie. Otwierając nowy lokal franczyzobiorczyni wsparła pobliski Szpital Powiatowy im. Tadeusza Malińskiego w Śremie, przekazując placówce przenośny kardiomonitor niezbędny w walce z pandemią koronawirusa.

Restauracja została zaprojektowana w stylu Geometry, który wyróżnia się wyjątkowymi wzorami oraz kształtami. Lokal zatrudnia 60 pracowników, w tym 15 menadżerów.

Co ważne, lokal w Śremie jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Na zewnątrz restauracji, do dyspozycji gości są także stojaki dla rowerów oraz parking dla samochodów osobowych. Ze względu na aktualne ograniczenia związane z pandemią, sprzedaż prowadzona jest wyłącznie w opcji na wynos oraz poprzez linię McDrive.

oprac. DG

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

Materiał Partnera

Agencja marketingowa KT24.agency

0
Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...