16.2 C
Śrem
piątek, 20 maja, 2022

Strona główna Aktualności Śrem McDonald’s Polska otwiera restaurację w Śremie. Kiedy zjemy maka?
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

McDonald’s Polska otwiera restaurację w Śremie. Kiedy zjemy maka?

Na ten moment z pewnością czekało wielu mieszkańców Śremu i okolic. W sobotę, 8 maja ruszy McDonald’s w Śremie. Restauracja mieści się przy ul. Gostyńskiej 55. Lokal w Śremie jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu.

To już pewne! 8 maja otwiera się śremski McDonald’s. Restauracja będzie czynna codziennie w godzinach 6.00-24.00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście będą mogli skorzystać także z linii McDrive. W restauracji od poniedziałku do piątku do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11.00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s.

Restauracja w Śremie jest 95. restauracją McDonald’s w regionie zachodnim, obejmującym województwa lubuskie, dolnośląskie i wielkopolskie. Lokal jest zarządzany przez lokalną przedsiębiorczynię – Paulinę Galant, która jest związana z systemem sieci prawie 2 lata. Obecnie prowadzi dwie restauracje – w Jarocinie i od teraz także w Śremie. Otwierając nowy lokal franczyzobiorczyni wsparła pobliski Szpital Powiatowy im. Tadeusza Malińskiego w Śremie, przekazując placówce przenośny kardiomonitor niezbędny w walce z pandemią koronawirusa.

Restauracja została zaprojektowana w stylu Geometry, który wyróżnia się wyjątkowymi wzorami oraz kształtami. Lokal zatrudnia 60 pracowników, w tym 15 menadżerów.

Co ważne, lokal w Śremie jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Na zewnątrz restauracji, do dyspozycji gości są także stojaki dla rowerów oraz parking dla samochodów osobowych. Ze względu na aktualne ograniczenia związane z pandemią, sprzedaż prowadzona jest wyłącznie w opcji na wynos oraz poprzez linię McDrive.

oprac. DG

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Motocyklem wbił się pod samochód. Trafił do szpitala

Dziś to już drugie zdarzenie na tym odcinku drogi wojewódzkiej. Wcześniej na centrum ogrodniczego zderzyły się dwa pojazdy. Teraz do niego doszło na wysokości...

Sikorskiego. Zderzenie dwóch aut na prostej

Służby informacje o zderzeniu pojazdów otrzymały około godziny 9.30. Ze zgłoszenia wynikało, że na prostym odcinku drogi wojewódzkiej 310 w Psarskiem doszło do zderzenia...

Zaproszenie na Książkę z autografem – The Wind Of Change

Muzeum Śremskie wraca z cyklem spotkań z autorami książek. – Wracamy w nieco zmienionej formule i w nowej, atrakcyjnej formie – zapewniają organizatorzy. Pierwsze wydarzenie...