2.1 C
Śrem
czwartek, 27 stycznia, 2022
Strona główna Sport Boksują na świeżym powietrzu
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Boksują na świeżym powietrzu

Bokserzy Warty wrócili do zajęć. Póki co nie mogą trenować w Strefie Walki, ale mogą prowadzić za to boksować na świeżym powietrzu.

Rząd obluzował obostrzenia związane z covid w zakresie m.in. sportu. W efekcie wraz z 19 kwietnia możliwe jest uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu. Wykorzystali to trenerzy sekcji bokserskiej Warta. W efekcie od początku tego tygodnia  zaprosili swoich podopiecznych do treningów.

Cieszymy się, że mogliśmy wznowić naszą zeszłoroczną akcję pod hasłem „trenujemy na powietrzu” – mówi trener Krzysztof Lewandowski. – Póki co organizujemy treningi w jednej połączonej grupie tj. młodzik i junior, bowiem zgodnie z rozporządzeniem w zajęciach nie może brać udział więcej niż 25 osób. Z tego też powodu zmuszeni jesteśmy podtrzymać zawieszenie treningów dla najmłodszej grupy – Boxing Kids. Technicznie nie jesteśmy też w stanie prowadzić zajęć w grupie z taką rozbieżnością wiekową – dodał.

Treningi boksu odbywają się trzy razy w tygodniu, tj. poniedziałki, środy i piątki na boisku do koszykówki przy Szkole Podstawowej nr 5.

Dziękujemy Gminie Śrem, że udostępniła nam to boisko i tym samym umożliwiła powrót do treningów – mówi Krzysztof Lewandowski. – Zajęcia uzależnione są od warunków atmosferycznych, dlatego prosimy zawodników, aby na bieżąco śledzili profil facebook, gdzie dwie godziny przed treningiem informujemy o ewentualnym odwołaniu. Miejmy jednak nadzieję, że aura będzie nam sprzyjać i że już nie długo będziemy mogli wrócić do zajęć w dotychczasowej formie – dodał.

Poprzedni artykułSzermierka ustawiła mi życie
Następny artykułSprawili niespodziankę

A to ciekawe

WOŚP 2022. Możesz zdobyć rower Lewandowskiego

30. finał WOŚP tuż tuż. W niedzielę, 30 stycznia wielkie granie. Krówka Mała już dziś prezentuje pierwsze gadżety, które trafiają na licytacje. A wśród...

Chciała uniknąć zderzenia, dachowała

Zdarzenie miało miejsce około godziny 9.20. Na prostym odcinku drogi dachowała toyota yaris. Kobieta, która podróżowała samochodem wyszła z niego o własnych siłach. Wezwano...

Nawrot zostaje. Grupie radnych nie udało się odwołać przewodniczącego

Czworo radnych (Janina Pawełczyk, Jarosław Kaczmarek, Krystian Mejza i Andrzej Michałowski) chciało odwołania Romualda Nawrota z funkcji przewodniczącego rady w Dolsku. Zdaniem tej czwórki przewodniczący...