24.7 C
Śrem
wtorek, 16 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościTwój jeden klik wart jest 5 groszy
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Twój jeden klik wart jest 5 groszy

Od teraz pomaganie jest jeszcze prostsze! Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gaju przystąpiło do akcji Psiklik. Każdy z nas, codziennie, może wesprzeć schronisko kwotą 5 gr. Jak to zrobić?

Fundacja Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gaju założyła zbiórkę na portalu zwierzoklik.pl. Cel jest jeden – pomoc w ratowaniu gajowych ogonków. Każdy z nas może go wesprzeć klikając w ten link. Wystarczy odsłonić jedną cegiełkę. Wówczas na konto fundacji trafia 5 gr.

– Jak wszyscy, mamy swoje wzloty jak i upadki, ale nie poddajemy się i robimy wszystko, aby naszym braciom i siostrom mniejszym mogło się żyć lepiej. Utrzymanie gabinetu weterynaryjnego nie jest tanie. W naszym przypadku to koszt rzędu 350 tys. rocznie. Pochłania on znaczną cześć naszego budżetu. Wielokrotnie zwracaliśmy się do Was z prośbą o zakup niezbędnych materiałów dla funkcjonowania gabinetu. Teraz ośmielamy się prosić o pomoc finansową w zakupie leków, oraz suplementów diety. Pomóżcie nam pomagać i pamiętajcie – dobro wraca! – zachęcają pracownicy schroniska.

Twój jeden klik wart jest 5 groszy

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe