24.7 C
Śrem
środa, 17 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościW KPP Śrem zaszły ruchy kadrowe. Piotr Grzelczyk nowym naczelnikiem prewencji
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

W KPP Śrem zaszły ruchy kadrowe. Piotr Grzelczyk nowym naczelnikiem prewencji

W strukturach Komendy Powiatowej Policji w Śremie zaszły zmiany kadrowe. Wakat po naczelniku prewencji został obsadzony. Nowym naczelnikiem został podkom. Piotr Grzelczyk

Po tym, jak Roman Bruss, dotychczasowy naczelnik prewencji KPP Śrem zmienił komendę i stanowisko, w Śremie był wakat. Wiele osób zastanawiało się, kto zastąpi jego osobę. Na „giełdzie nazwisk” pojawiały się różne osoby, w tym także takie spoza komendy w Śremie.

6 kwietnia wszystko stało się jasne. Insp. Sławomir Jądrzak, komendant KPP w Śremie wyłożył przysłowiowe karty na stół i awansował policjantów oraz powierzył im wyższe stanowiska służbowe.

Czytaj także: Z naczelnika na zastępcę komendanta. Zmiany kadrowe w policji

Obsadzono wakat po Romanie Brussie. Nowym naczelnikiem wydziału prewencji został podkom. Piotr Grzelczyk. Mundurowy może być znany śremianom między innymi z tego, że jest czynnym propagatorem akcji krwiodawstwa i to dzięki jego działaniom kilka razy w roku przed budynkiem KPP w Śremie pojawia się krwiobus czekający na chętnych krwiodawców.

Jego zastępcą został podkom. Sebastian Tasiemski z kolei komisarz Adam Kaźmierczak pełnić będzie obowiązki eksperta zespołu ds. kadr i szkolenia.

Czytaj także: Śremianie stanęli na wysokości zadania. W zbiórce oddali ponad 17 litrów krwi

W związku przejęciem przez Piotra Grzelczyka funkcji naczelnika wydziału, nie będzie on już pełnił funkcji p.o. oficera prasowego KPP Śrem. W razie nieobecności podinsp. Ewy Kasińskiej mediom informacji będzie teraz udzielał kom. Adam Kaźmierczak.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe