15.1 C
Śrem
poniedziałek, 20 września, 2021
Strona główna Aktualności Śrem Dąbrowa – trwa wymiana wodomierzy
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Dąbrowa – trwa wymiana wodomierzy

Śremskie Wodociągi informują, że od dziś do końca miesiąca w Dąbrowie prowadzone są prace związane z wymianą wodomierzy.

Mieszkasz w Dąbrowie i ciśnienie wody masz za niskie lub woda nie płynie wcale? Nie musisz się przejmować i martwić, a tym bardziej nie potrzeba dzwonić do gminnej spółki wodnej. Śremskie Wodociągi bowiem przeprowadzają prace związane z wymianą wodomierzy głównych.

Jak podaje spółka, jest to związane z upływem terminu lokalizacji wodomierzy, stąd konieczność przeprowadzenia prac. Wymiana urządzeń rozpocznie się dzisiaj, a jej koniec ma nastąpić w ostatnich dniach marca.

W związku z tym, jak podają Śremskie Wodociągi, w tych dniach mogą wystąpić chwilowe spadki ciśnienia w sieci lub przerwy w dostawach wody.

Spółka informuje również, że pracownicy wykonujący wymianę wodomierzy będą posiadali identyfikatory służbowe, stroje opatrzone logo spółki orz będą poruszali się oznaczonym pojazdem służbowym.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Zrobili krok do mistrzostwa

Za nami trzeci weekend z Green Bike Ligą. Tym razem walkowerów było już dużo mniej, bo nie stawiły się jedynie Niesłabin i Kawcze. PUH Cynk...

Na crossie bez kasku. Nieprzytomny motocyklista w szpitalu

Około godziny 15.30 policja oraz pogotowie ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na motocyklu typu cross. Doszło do niego w trudno dostępnym terenie za wałami...

QuaRunTina – trzecia wystawa prac Matyldy Lepieszy

Wystawę prac pod nazwą QuaRunTina, w znacznej części są to grafiki i rysunki piórkiem, będzie można oglądać w salach wystawowych naszej biblioteki do 1...