17.9 C
Śrem
czwartek, 7 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościNa sygnaleZderzenie w Dąbrowie – uczestnicy pod wpływem alkoholu
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Zderzenie w Dąbrowie – uczestnicy pod wpływem alkoholu

Dziś na trasie Dąbrowa – Grodzewo zderzyły się mazda z BMW. Okazało się, że uczestnicy zderzenia byli pod wpływem alkoholu. Jednym z pojazdów kierować miała inna osoba, niż wstępnie deklarowano.

Około godziny 13.30 służby zostały powiadomione o zderzeniu na trasie z Dąbrowy do Grodzewa. Na miejsce pojechały strażackie zastępy z JRG Śrem oraz OSP Niesłabin, który akurat rozwoził po wsi ulotki zachęcające do szczepienia przeciwko COVID-19. O zdarzeniu powiadomiono również policję.

Kiedy służby dotarły na miejsce okazało się, że pojazdami kierowali dwaj mężczyźni, odmówili oni pomocy medycznej. Po przebadaniu ich na zawartość alkoholu okazało się, że kierowca mazdy znajduje się pod wpływem alkoholu.

Jednak to nie kierowca mazdy doprowadził do zderzenia. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że do zderzenia pojazdów doprowadziła… kierująca BMW, która oddaliła się z miejsca przed przyjazdem służb.

Policjanci dotarli do kobiety, która jak się okazało… również znajdowała się pod wpływem działania alkoholu. Miała spożywać go dopiero po kolizji.

Zderzenie w Dąbrowie

Mundurowi teraz ustalają dokładny przebieg zdarzenia oraz ustalają wszelkie fakty i okoliczności, w tym także te, które mają jednoznacznie wykazać, kto kierował jakim pojazdem i dlaczego jedna z osób zdecydowała się poświadczyć nieprawdę w związku ze zdarzeniem.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe