24.5 C
Śrem
niedziela, 7 sierpnia, 2022
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaKulturaScena Teatralna Kinoteatru Słonko zaprasza
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Scena Teatralna Kinoteatru Słonko zaprasza

W czwartek, 25 marca o godz. 17 Kinoteatr Słonko zaprasza najmłodszych widzów na spektakl Teatru Wariate pod tytułem „Eliksir Mądrości”.

W pewnym domowym laboratorium ekscentryczny Profesor Eugeniusz od lat próbuje stworzyć wynalazek swojego życia. We wszystkich szalonych próbach wiernie asystuje mu gosposia Zofia. Po kolejnej naukowej porażce Profesor postanawia wyhodować Sztuczną Inteligencję, czyli Mózg. Chce wydobyć z niego esencję – Eliksir Mądrości, dzięki któremu umysł Profesora zabłyśnie genialną inwencją twórczą. Jednak zadanie wcale nie jest łatwe. Na nic się nawet zdaje użycie starego wynalazku Profesora – Wielofunkcyjnego Robota Kuchennego „Alberta”. Mózg jak orzeszek, ptasi móżdżek – to etapy dalekie od doskonałości. Czy uda im się osiągnąć upragniony cel? – czytamy na stronie Śremskiego Ośrodka Kultury.

Bilety w cenie: dorośli – 20 zł, dzieci – 10 zł można zakupić w kasie Kinoteatru Słonko lub poprzez system bilety24.

Wybierając się na spektakl należy pamiętać o panujących tam zasadach: na sali kinowej może przebywać jednocześnie 58 osób, szatnia jest wyłączona z użytkownika, obowiązuje zakaz konsumpcji, dzieci powyżej 5 r. ż. zobowiązane są do zakrywania ust i nosa maseczką, przed wejściem na salę każda osoba wypełnienia stosowny formularza.

A to ciekawe