21.5 C
Śrem
sobota, 2 lipca, 2022
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościKórnikChciał umówić się na sex z 12-latką. Wpadł w zasadzkę
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_imgspot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Chciał umówić się na sex z 12-latką. Wpadł w zasadzkę

Krzysztof Dymkowski, słynny „Łowca Pedofilów” znów działał na terenie naszego regionu. Tym razem ujął pedofila w gminie Kórnik, których chciał się umówić na sex z 12-letnią dziewczynką i jej koleżanką. Zwyrodnialec jest już w rękach policji.

Mieszkanka z okolic Kórnika skontaktowała się z „Łowcą Pedofilów” i poinformowała go o tym, że pisze z około 40-letnim mężczyzną, który próbuje namówić dziecko do seksu za pieniądze. Mężczyzna oferował 1000 zł za seks z 12-latką. Był świadom tego, że umawia się z osobą nieletnią i nie przeszkadzało mu to. Zresztą, jak podaje Dymkowski, mężczyzna ochoczo namawiał 12-latkę do tego, aby przyprowadziła ze sobą koleżankę, której również zapłaciłby 1000 zł za seks z nim.

Człowiek ten nieudolnie próbował wyciągnąć zdjęcia nago od dziecka – wymienia Łowca Pedofilów.

Dymkowski ze swoją ekipą szybko ustalili kim jest człowiek oferujący pieniądze za sex 12-latce. Zastawili na niego pułapkę. Pedofil miał się spotkać z Łowcą i policją, ale do spotkania nie doszło. Kontakt z podejrzanym się urwał w momencie, gdy ten dowiedział się, że nie dostanie nagich zdjęć od 12-latki. Łowca jednak nie dawał za wygraną.

Pojechali pod dom, w którym około 40-letni mężczyzna mieszka, lecz tam go nie zastano. Znaleziono go w sąsiedniej miejscowości. Tam też doszło do zatrzymania podejrzanego.

Zatrzymany, jak się okazało to 35-latek, któremu przedstawiono zarzut z artykułu 200 kodeksu karnego. Decyzją prokuratury zastosowano wobec podejrzanego wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji.

To nie pierwsza akcja „Łowcy”, o której piszemy na łamach Tygodnia. Wcześniej, chociażby w 2018 roku pisaliśmy o działaniach Krzysztofa Dymkowskiego w Śremie, gdzie zatrzymano dwie osoby, które chciały umówić się na sex z dziewczynkami w wieku 13 i 14 lat.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe