17.5 C
Śrem
sobota, 24 lipca, 2021

Strona główna Materiał partnera Schwarzy – zabieg wyszczuplający, który działa jak trening
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Schwarzy – zabieg wyszczuplający, który działa jak trening

Konsekwentnie przestrzegasz diety i regularnie ćwiczysz – zbędne kilogramy lecą w dół, ale wygląd sylwetki nadal pozostawia wiele do życzenia? Duże depozyty tkanki tłuszczowej czy cellulit bywają oporne na tradycyjne metody odchudzania. W takiej sytuacji zabieg wyszczuplający nie będzie pójściem na łatwiznę, ale sposobem na poprawienie tego, z czym dieta i trening sobie nie poradziły. Schwarzy to urządzenie, które wyszczupla poprzez stymulację nerwowo-mięśniową, podobnie jak trening, ale dużo szybciej. Poznaj go lepiej.

Zabieg wyszczuplający, czyli wspomaganie odchudzania

Medycyna estetyczna oferuje mnóstwo coraz bardziej skutecznych i bezpiecznych zabiegów wyszczuplających. Utrata nadmiernej tkanki tłuszczowej bez diety i ćwiczeń jest bardzo kusząca, jednak należy pamiętać, że zabiegi te dedykowane są dla osób o prawidłowej masie ciała lub z lekką nadwagą. W przypadku otyłości najpierw konieczne jest poddanie się terapii odchudzającej pod okiem dietetyka, a dopiero później (po osiągnięciu właściwej masy ciała), można rozważyć zabieg wyszczuplający.

Celem zabiegów oferowanych przez kliniki medycyny estetycznej jest poprawianie tego, z czym zdrowa dieta i treningi sobie nie poradziły. Ich zadaniem jest wspomaganie odchudzania, a nie redukcja masy ciała. Dlatego zarówno przed, jak i po zabiegu wyszczuplającym, musimy dbać o zdrowy styl życia, nawet jeśli już osiągnęliśmy wymarzoną sylwetkę. Prawidłowe odżywianie, picie dużej ilości płynów i regularna aktywność fizyczna pomagają w utrzymaniu efektów osiągniętych podczas zabiegów.

Na czym polega modelowanie sylwetki Schwarzy?

Schwarzy to zabieg wyszczuplający, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do budowania mięśni i modelowania sylwetki. Nowoczesna technologia FMS, czyli skoncentrowana stymulacja magnetyczna (ang. Focused Magnetic Stimulation) zmusza mięśnie do intensywnej pracy, dzięki czemu przyspiesza też lipolizę komórek tłuszczowych oraz ich apoptozę (obumieranie). Redukcja tłuszczu z organizmu odbywa się na drodze procesów fizjologicznych.

Jak wygląda zabieg? Do ciała przykładane są specjalne aplikatory, które emitują pole elektromagnetyczne. Pozwalają one na stymulację mięśni brzucha, pośladków, ud, ramion czy łydek. Skoncentrowana energia magnetyczna jest dużo silniejsza niż trening, dlatego działa nie tylko na powierzchniowe, ale też na głębokie partie mięśniowe. „Trening” mięśni wywołany przez urządzenie Schwarzy odbywa się niezależnie od funkcji mózgu z tak szybką częstotliwością skurczów, że nie pozwala na fazę relaksacji. Intensywność działania idzie tutaj w parze z komfortem i bezpieczeństwem zabiegu. System chłodzenia eliminuje odczucia bólowe, a brak interakcji skórno-naskórkowej z polem elektromagnetycznym chroni skórę przed uszkodzeniem.

Stymulacja mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej

Zabieg wyszczuplający Schwarzy umożliwia skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej poprzez stymulację nerwowo-mięśniową. Efekty uzyskane podczas półgodzinnego zabiegu wyszczuplającego na brzuch porównywalne są z wykonaniem około 800 brzuszków. Mięśnie stają się bardziej widoczne już po jednym zabiegu, ale dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, trzeba wykonać serię około ośmiu zabiegów. Odbywają się one dwa razy w tygodniu.

Po zabiegu Schwarzy możemy spodziewać się następujących efektów:

  • wzmocnienie mięśni,
  • redukcja tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo,
  • wyszczuplenie,
  • wyrzeźbienie sylwetki,
  • ujędrnienie ciała.

Dieta i ćwiczenia nie przynoszą efektów? Skonsultuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie – skorzystaj z profesjonalnej pomocy w doborze odpowiedniego zabiegu.

A to ciekawe

Muzeum Śremskie zyska nowe nagłośnienie i oświetlenie

- Podpisaliśmy umowę z Włodzimierzem Piesiakiem z Agencji Muzycznej Accord na dostawę nagłośnienia i oświetlenia do sali widowiskowej o wartości ponad 240 tys. zł....

Trwają półkolonie z Wartą Śrem i Adalbertus Dalewo

To już tradycja. Od kilku lat Warta Śrem organizuje letnie atrakcje dla dzieci. Tak też jest i w tym roku. Do współpracy dołączył Adalbertus...

Kolejne nowe auto zasili szeregi PSP Śrem

Jeszcze w tym roku PSP Śrem rozpisze ofertę na dostarczenie nowego samochodu kwatermistrzowskiego dla miejscowej jednostki. Zakup auta możliwy będzie dzięki otrzymaniu dofinansowania ze...