7.7 C
Śrem
sobota, 10 kwietnia, 2021
Strona główna Kultura Sobota w Śremie należała do ŚOK
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Sobota w Śremie należała do ŚOK

Muzyka, taniec, śpiew.... Czego chcieć więcej podczas ostatniej soboty karnawału? Chyba tylko możliwości spotkania się w większym gronie na prawdziwym balu karnawałowym.

Śremski Ośrodek Kultury zorganizował dla mieszkańców Śremu takie pożegnanie karnawału, jakiego jeszcze nikt nie doświadczył. Karnawał Objazdowy z ŚOK pokazał, że w dobie panującej pandemii można świetnie się bawić. Atmosfera była gorąca, a humory wszystkim dopisywały.

Czerwony londyński autobus przemierzający nasze miasto rozgrzał niejedno serce i sprawił, że niektórym nogi same rwały się do tańca.

Wszystko to dzięki zaproszonym artystom. Na autobusowej scenie pojawili się: Tomasz Walewski, skrzypaczka Barbara Szelągiewicz, Julia Bartkowiak i Jacek Golimowski, DJ Klupś oraz tancerze z Jabłońska Dance Academy.

Autobus zatrzymał się w pięciu miejscach na terenie Śremu. Pierwszy przystanek był na parkingu przy Lidlu. Kolejne: na targowisku miejskim, przystanku autobusowym na Jezioranach, Placu 20 Października oraz przy Galerii Polonia.

Karnawał Objazdowy spotkał się z dużym zainteresowaniem śremian. W każdym punkcie ludzie świetnie się bawili, a przechodnie zatrzymywali się, aby zrobić pamiątkowe zdjęcie lub pomachać artystom.

Impreza była współfinansowana przez gminę Śrem.

Brawa dla organizatorów !!!

- reklama -

Najczęściej czytane

Uwaga! Wilki w gminie Brodnica [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Dotychczas mówiło się tylko o obecności wilków na terenie gminy Brodnica, ale teraz trafiono na namacalne dowody żerowania tych drapieżników w okolicy. W Ludwikowie...

Pożar w Wyrzece. Trwa akcja gaśnicza płonącego budynku mieszkalnego

Krótko przed godziną 10 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku w Wyrzece. Na miejscu jako piersi byli miejscowi ochotnicy z Wyrzeki, którzy ustalili,...

Koronawirus w śremskiej podstawówce!

W Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie u jednej z uczennic potwierdzono zakażenie COVID-19. Natychmiast po uzyskaniu tej informacji dyrekcja placówki powiadomiła rodziców uczniów...