19.1 C
Śrem
piątek, 18 czerwca, 2021
Strona główna Kultura Sobota w Śremie należała do ŚOK
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Sobota w Śremie należała do ŚOK

Muzyka, taniec, śpiew.... Czego chcieć więcej podczas ostatniej soboty karnawału? Chyba tylko możliwości spotkania się w większym gronie na prawdziwym balu karnawałowym.

Śremski Ośrodek Kultury zorganizował dla mieszkańców Śremu takie pożegnanie karnawału, jakiego jeszcze nikt nie doświadczył. Karnawał Objazdowy z ŚOK pokazał, że w dobie panującej pandemii można świetnie się bawić. Atmosfera była gorąca, a humory wszystkim dopisywały.

Czerwony londyński autobus przemierzający nasze miasto rozgrzał niejedno serce i sprawił, że niektórym nogi same rwały się do tańca.

Wszystko to dzięki zaproszonym artystom. Na autobusowej scenie pojawili się: Tomasz Walewski, skrzypaczka Barbara Szelągiewicz, Julia Bartkowiak i Jacek Golimowski, DJ Klupś oraz tancerze z Jabłońska Dance Academy.

Autobus zatrzymał się w pięciu miejscach na terenie Śremu. Pierwszy przystanek był na parkingu przy Lidlu. Kolejne: na targowisku miejskim, przystanku autobusowym na Jezioranach, Placu 20 Października oraz przy Galerii Polonia.

Karnawał Objazdowy spotkał się z dużym zainteresowaniem śremian. W każdym punkcie ludzie świetnie się bawili, a przechodnie zatrzymywali się, aby zrobić pamiątkowe zdjęcie lub pomachać artystom.

Impreza była współfinansowana przez gminę Śrem.

Brawa dla organizatorów !!!

A to ciekawe

Głośny wybuch w Śremie. Wysadzono bankomat

Policja w Śremie około godziny 2 w nocy otrzymała zgłoszenie o wybuchu w jednym z bloków przy ul. Chłapowskiego. Na miejscu okazało się, że...

Fakty i mity na temat e-mobilności

Produkcja elektrolitu generuje wiele odpadów i zużywa dużo energii? Mit! Jeśli chcesz wypić słodką herbatę, dodajesz do niej cukier i mieszasz. Tak właśnie działa proces...

Kiermasz charytatywny dla Olgi Miśkiewicz

Olga Miśkiewicz z Kiszkowa w Wielkopolsce to malutka dziewczynka, który choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. - SMA to bardzo ciężka choroba genetyczna....