10.7 C
Śrem
poniedziałek, 26 września, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
Swiper demo
Strona głównaSportDziewczyny też boksują

Dziewczyny też boksują

Młodzi adepci boksu z Warty Śrem wzięli udział w konsultacjach sparingowych, które odbyły się w Poznaniu. Wśród zawodników były także dwie dziewczyny. – Pokazaliśmy się z dobrej strony – podsumował trener Krzysztof Lewandowski.

Na sparingi do klubu Bagdasarian Boxing Club udała się sześcioosobowa reprezentacja śremskiego klubu. Obok gospodarzy przeciwnikami Warciarzy byli zawodnicy z takich klubów, jak: Obra Zbąszyń, Akademia Sportu Jakub Czaprowicz, Klub Bokserski Olimpia Poznań , KKS Sporty Walki Poznań  i WKS SOKÓŁ Piła.

Podopieczni Krzysztofa Lewandowskiego i Patryka Klupsia stoczyli sześć walk. Ponieważ były ty sparingi nie było końcowych werdyktów. Bardzo dobrze w ringu zaprezentowali się Marta Skałecka i Dawid Szymaniak, którzy w oczach trenerów zasłużyli na największe wyróżnienie. Trener Lewandowski zadowolony był także z debiutu Aleksandra Kalinowskiego.

Olek stoczył walkę z doświadczonym zawodnikiem z Gniezna i poradził sobie bardzo dobrze. Takie doświadczenie dla niego, ale także pozostałych naszych młodych bokserów jest niezwykle cenne – powiedział trener Warty.

Pecha miał natomiast Arkadiusz Perdoch. Otrzymał bowiem silny cios na wątrobę i nie mógł kontynuować walki. Barwy śremskiego klubu w Poznaniu reprezentowali także Jakub Banaszak i Magdalena Lange.

Cieszymy się, że mogliśmy skorzystać z zaproszenia Bagdasarian Boxing Club Poznań i już szykujemy się na kolejny wyjazd. Tym razem, w najbliższą sobotę, udamy się do klubu Sporty Walki Gostyń, gdzie po raz kolejny będziemy mogli się sprawdzić między linami w konfrontacji z przeciwnikami z innych klubów – podsumował Krzysztof Lewandowski.

Materiał Partnera

Pompa ciepła czy folie grzewcze? Które rozwiązanie sprawdza się lepiej?

Każdy, kto planuje budowę nowego lub remont istniejącego budynku mieszkalnego, staje przed dylematem – jaki rodzaj ogrzewania wybrać? Dziś skupimy się na dwóch niekonwencjonalnych...

Agencja marketingowa KT24.agency

Potwierdza to ich bogate portfolio – współpracowały z nimi znane wszystkim śremianom firmy takie jak: KT-24 – dystrybutor urządzeń do domu, ogrodu i warsztatu,...