15.1 C
Śrem
poniedziałek, 20 września, 2021
Strona główna Aktualności Na sygnale Policja poszukuje zaginionego mężczyzny
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Komenda Powiatowa Policji w Śremie opublikowała komunikat o poszukiwaniach mężczyzny, który ostatni raz widziany był 31 grudnia 2020r. Pan Zdzisław był mieszkańcem Schroniska dla Bezdomnych w Nochowie.

– Poszukujemy zaginionego Zdzisława Polańskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 31 grudnia 2020 roku. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt ze śremską policją – apeluje podinsp. Ewa Kasińska.

Mężczyzna ma 63 lata i dotychczas mieszkał w Schronisku dla Bezdomnych w Nochowie. 31 grudnia wychodząc z domu poinformował, że udaje się na Sylwestra do znajomych. Od tego czasu ślad po nim zaginął.

Zanim zamieszkał w schronisku prowadził wędrowny tryb życia – dodaje rzecznik

Zdzisław Polański ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, lekko siwe włosy. Ubrany był w ciemne spodnie dżinsowe i szarą zimową kurtkę.

– Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Zdzisława Polańskiego, prosimy o kontakt ze śremską policją. Można dzwonić pod nr tel. 47 77 342 11, a także pisać na adres: dyzurny.srem@po.policja.gov.pl – informuje podinsp. Ewa Kasińska.

oprac. DG

Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe

Interwencja poselska na nic się zdała. Lewoskrętu na obwodnicy nie będzie

Mieszkańcy Zbrudzewa mają dość jeżdżenia pod swoimi domami potężnych ciężarówek, które jadą przez wieś, by dojechać do hal położonych przy zbiegu ulic Śremskiej i...

Wspólnie posprzątali teren rekreacyjny w Jarosławkach

W niedzielę, 19 września na plaży w Jarosławkach, na zaproszenie Stowarzyszenia Właścicieli Domków Letniskowych w Jarosławkach oraz CK Książ Wlkp., zebrała się grupa wolontariuszy...

Zrobili krok do mistrzostwa

Za nami trzeci weekend z Green Bike Ligą. Tym razem walkowerów było już dużo mniej, bo nie stawiły się jedynie Niesłabin i Kawcze. PUH Cynk...