24.5 C
Śrem
niedziela, 7 sierpnia, 2022
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościNa sygnalePolicja poszukuje zaginionego mężczyzny
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Komenda Powiatowa Policji w Śremie opublikowała komunikat o poszukiwaniach mężczyzny, który ostatni raz widziany był 31 grudnia 2020r. Pan Zdzisław był mieszkańcem Schroniska dla Bezdomnych w Nochowie.

– Poszukujemy zaginionego Zdzisława Polańskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 31 grudnia 2020 roku. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt ze śremską policją – apeluje podinsp. Ewa Kasińska.

Mężczyzna ma 63 lata i dotychczas mieszkał w Schronisku dla Bezdomnych w Nochowie. 31 grudnia wychodząc z domu poinformował, że udaje się na Sylwestra do znajomych. Od tego czasu ślad po nim zaginął.

Zanim zamieszkał w schronisku prowadził wędrowny tryb życia – dodaje rzecznik

Zdzisław Polański ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, lekko siwe włosy. Ubrany był w ciemne spodnie dżinsowe i szarą zimową kurtkę.

– Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Zdzisława Polańskiego, prosimy o kontakt ze śremską policją. Można dzwonić pod nr tel. 47 77 342 11, a także pisać na adres: dyzurny.srem@po.policja.gov.pl – informuje podinsp. Ewa Kasińska.

oprac. DG

Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe