27.2 C
Śrem
niedziela, 14 sierpnia, 2022
Swiper demo
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Strona głównaAktualnościNa sygnalePrzyszła kryska na Matyska. W ręce policji wpadł poszukiwany 22-latek
- reklama -spot_img
- reklama -spot_img
- reklama -spot_imgspot_img
spot_img

Przyszła kryska na Matyska. W ręce policji wpadł poszukiwany 22-latek

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 22-letniego śremianina, który od dłuższego czasu był poszukiwany w związku z toczącymi się sprawami kryminalnymi. Co przeskrobał?

22-latek jest policji bardzo dobrze znany. Na swoim koncie ma kilka przestępstw oraz odsiadkę. Tym razem mundurowi próbowali go namierzyć w związku z dwukrotną ucieczką przed kontrolą drogową oraz w sprawie włamania do baru w Śremie.

– Dzielnicowi z Rewiru Dzielnicowych w Śremie wpadli na trop ukrywającego się 22-letniego śremianina. Mężczyzna 28 grudnia ubiegłego roku w miejscowości Dachowa w gminie Kórnik, a także 18 stycznia br. w Kleszczewie pod Poznaniem nie zatrzymał się do kontroli drogowych pomimo wydawania przez policjantów z Poznania sygnałów do zatrzymania się i w obu przypadkach uciekł. 22-latek od kilku tygodni był też poszukiwany przez śremską Policję do sprawy włamania do baru w Śremie – wyjaśnia podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie.

We wtorek, 19 stycznia śremscy dzielnicowi wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego udali się do jednego z mieszkań w Śremie, gdzie ukrywał się 22-latek.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, usłyszy też zarzuty i będzie przesłuchany do kilku spraw – dodaje rzecznik

Oprac. DG

 

Źródłofot. pixabay
Dominika Górna
Dominika Górna
Dziennikarz, politolog i kibic speedwaya

A to ciekawe