12.2 C
Śrem
niedziela, 16 maja, 2021
Strona główna Aktualności Na sygnale Apel policji nie dotarł do wszystkich. Zderzenie na ul. Gostyńskiej
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Apel policji nie dotarł do wszystkich. Zderzenie na ul. Gostyńskiej

Rankiem policja w Śremie apelowała do kierowców o ostrożność na drodze z uwagi na pogodę. Jak widać, nie każdy tę ostrożność zachował i efekty mamy, jak na obrazku.

– Synoptycy, w kontekście warunków drogowych, ostrzegają przed zimową aurą w różnych regionach naszego kraju. Policjanci śremskiej drogówki proszą więc kierujących o rozwagę i ostrożność na drodze – apelowała rankiem śremska komenda policji. Apel jak widać nie trafił do wszystkich.

7 stycznia na skrzyżowaniu ulic Gostyńskiej oraz Staszica doszło do zderzenie dwóch pojazdów, którymi podróżowało kilka osób. Na miejsce wezwano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną.

Medycy zajęli się małym dzieckiem, które podróżowało jednym z pojazdów. Pozostałe osoby odmówiły udzielenia pierwszej pomocy. Ostatecznie także i dziecku nie stało się nic poważnego i żadna z osób ostatecznie nie trafiła do szpitala.

Okoliczności zderzenia wyjaśniali policjanci, którzy ustalili, że winę za nie ponosi kierowca VW. Kierujący jechał ul. Staszica w kierunku marketu budowlanego i nie ustąpił pierwszeństwa poruszającemu się ul. Gostyńską peugeotowi. Na skrzyżowaniu dróg oba auta się zderzyły.

 

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Luzowanie obostrzeń. Wraca gastronomia w ogródkach czy zdjęcie maseczek

Gastronomia po ponad półrocznym zamknięciu zaczynie się otwierać w sobotę. Na pełne otwarcie lokali musimy poczekać do 28 maja, ale już od jutra będzie...

Zawsze uśmiechnięty i pełen wigoru. Damian Wesołowski nowym dzielnicowym KPP Śrem

Sierżant sztabowy Damian Wesołowski w służbie Policji jest od 2006 roku. Od samego początku zawodowo związany jest ze Śremie. Najpierw służył w konwojówce, a...

Mieszkańcy Niesłabina nie chcą mieszkać obok żwirowni

Wracamy do tematu opisywanego na łamach „Tygodnia”. W artykule zatytułowanym „Czy w Niesłabinie powstanie żwirownia?” poruszaliśmy kwestię działań inwestora na jednej z działek w...