19.1 C
Śrem
piątek, 18 czerwca, 2021
Strona główna Kultura Marzysz? Życzysz? Zapisz to!
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Marzysz? Życzysz? Zapisz to!

Śremski Ośrodek Kultury wraz z gminą Śrem oraz Pomocną Dłonią w Śremie zapraszają mieszkańców naszego regionu do wzięcia udziału w niecodziennej akcji. „Życzmy sobie na lepszy rok” to przedsięwzięcie mające na celu zapisanie swoich płynących z głębi serca życzeń i marzeń oraz umieszczenie ich w specjalnie na tę okazję przygotowanych pudełkach.

– Mijający rok pokazał nam, jak bardzo nie docenialiśmy tego, co mamy. Ograniczenie kontaktów, limity, zamykanie kolejnych przestrzeni, uświadomiło nam, jak bardzo brakuje nam w życiu drugiego człowieka, swobody i głębokiego oddechu. W związku z tym postanowiliśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w naszej akcji. „Życzmy sobie na lepszy rok” pozwoli Wam na złożenie życzeń noworocznych mieszkańcom naszej gminy. Czekamy także na Wasze płynące prosto z serca marzenia – czytamy na stronie ŚOK.

Udając się do jednego z partnerskich punktów akcji znajdujących się w kilku miejscach na terenie Śremu, będziecie mogli na przygotowanej przez organizatorów kartce zapisać swoje życzenia. Może macie jakieś poruszające przemyślenia, którymi chcielibyście się podzielić z mieszkańcami naszej gminy w tym wyjątkowym dla nas wszystkich roku.

Kartkę z Waszymi marzeniami i życzeniami należy wrzucić do pudełek zlokalizowanych u partnerów akcji. Są to: Kwiaciarnia Górkiewicz-Woźniak, Kwiaciarnia Ładne Kwiaty, Kwiaciarnia Molucella, Kwiaciarnia Hanaflora, Księgarnia przy Rynku, Biblioteka Publiczna im. Heliodora Święcickiego w Śremie, Śremski Sport, sklepy Agat-Profit oraz sklep papierniczy Major.

Akcja trwa do 17 stycznia 2021 roku.

Źródłofot. ŚOK

A to ciekawe

Głośny wybuch w Śremie. Wysadzono bankomat

Policja w Śremie około godziny 2 w nocy otrzymała zgłoszenie o wybuchu w jednym z bloków przy ul. Chłapowskiego. Na miejscu okazało się, że...

Fakty i mity na temat e-mobilności

Produkcja elektrolitu generuje wiele odpadów i zużywa dużo energii? Mit! Jeśli chcesz wypić słodką herbatę, dodajesz do niej cukier i mieszasz. Tak właśnie działa proces...

Kiermasz charytatywny dla Olgi Miśkiewicz

Olga Miśkiewicz z Kiszkowa w Wielkopolsce to malutka dziewczynka, który choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. - SMA to bardzo ciężka choroba genetyczna....