-0.2 C
Śrem
czwartek, 28 stycznia, 2021
Strona główna Kultura Marzysz? Życzysz? Zapisz to!
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Marzysz? Życzysz? Zapisz to!

Śremski Ośrodek Kultury wraz z gminą Śrem oraz Pomocną Dłonią w Śremie zapraszają mieszkańców naszego regionu do wzięcia udziału w niecodziennej akcji. „Życzmy sobie na lepszy rok” to przedsięwzięcie mające na celu zapisanie swoich płynących z głębi serca życzeń i marzeń oraz umieszczenie ich w specjalnie na tę okazję przygotowanych pudełkach.

– Mijający rok pokazał nam, jak bardzo nie docenialiśmy tego, co mamy. Ograniczenie kontaktów, limity, zamykanie kolejnych przestrzeni, uświadomiło nam, jak bardzo brakuje nam w życiu drugiego człowieka, swobody i głębokiego oddechu. W związku z tym postanowiliśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w naszej akcji. „Życzmy sobie na lepszy rok” pozwoli Wam na złożenie życzeń noworocznych mieszkańcom naszej gminy. Czekamy także na Wasze płynące prosto z serca marzenia – czytamy na stronie ŚOK.

Udając się do jednego z partnerskich punktów akcji znajdujących się w kilku miejscach na terenie Śremu, będziecie mogli na przygotowanej przez organizatorów kartce zapisać swoje życzenia. Może macie jakieś poruszające przemyślenia, którymi chcielibyście się podzielić z mieszkańcami naszej gminy w tym wyjątkowym dla nas wszystkich roku.

Kartkę z Waszymi marzeniami i życzeniami należy wrzucić do pudełek zlokalizowanych u partnerów akcji. Są to: Kwiaciarnia Górkiewicz-Woźniak, Kwiaciarnia Ładne Kwiaty, Kwiaciarnia Molucella, Kwiaciarnia Hanaflora, Księgarnia przy Rynku, Biblioteka Publiczna im. Heliodora Święcickiego w Śremie, Śremski Sport, sklepy Agat-Profit oraz sklep papierniczy Major.

Akcja trwa do 17 stycznia 2021 roku.

Źródłofot. ŚOK

Najczęściej czytane

Koronawirus w śremskiej podstawówce!

W Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie u jednej z uczennic potwierdzono zakażenie COVID-19. Natychmiast po uzyskaniu tej informacji dyrekcja placówki powiadomiła rodziców uczniów...

Pożar w Wyrzece. Trwa akcja gaśnicza płonącego budynku mieszkalnego

Krótko przed godziną 10 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku w Wyrzece. Na miejscu jako piersi byli miejscowi ochotnicy z Wyrzeki, którzy ustalili,...

Ruszyły prace wokół ścieżki pieszo-rowerowej do Zbrudzewa

Kładka pieszo-rowerowa nad kanałem ulgi i ścieżka pieszo-rowerowa do Zbrudzewa oraz w kierunku Mechlina to inwestycja, na którą mieszkańcy czekają od kilku lat. W...