3.5 C
Śrem
poniedziałek, 27 marca, 2023
Swiper demo
Strona głównaAktualnościNa sygnaleAutem w drzewo. Dwie osoby zabrane do szpitala

Autem w drzewo. Dwie osoby zabrane do szpitala

Matka i około 10-letnie dziecko zostały zabrane do szpitala po tym, jak audi, którym kierowała kobieta uderzyło w przydrożne drzewo.

21 grudnia przed godziną 15 służby ratownicze oraz policja zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na trasie Śrem – Książ Wlkp. z udziałem jednego auta. Samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby, w tym dziecko, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce pojechały dwa zastępy JRG Śrem oraz ochotnicy z Chrząstowa i Pyszącej. Powiadomiono również pogotowie ratunkowe i policję.

Na miejscu okazało się, że audi którym kierowała 32-latka z gminy Książ Wlkp., uderzyło w przydrożne drzewo. Wcześniej kierująca, jadąc od strony Śremu w kierunku Książa, na łuku w Chrząstowie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i wracając na swój pas ruchu uderzyła w drzewo.

Kobietę oraz dziecko profilaktycznie przetransportowano do szpitala. Policja zdarzenie zakwalifikowała jako kolizję drogową i ukarała kierującą audi mandatem oraz punktami karnymi.

Michał Czubak
Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

Materiał Partnera

Malarze specjaliści na każdą kieszeń – gdzie ich znaleźć?

0
Gdzie szukać specjalisty malarza? Jak wspomniano we wstępie malarze to specjaliści, którzy są poszukiwani zarówno przy planowaniu remontu mieszkania, jak i w trakcie wykańczania nowo budowanego domu....

Bluza męska rozpinana – jak odróżnić bluzę damską od męskiej?

0
Damska czy męska bluza - jak rozpoznać? Damskie bluzy na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od tych męskich. Tym bardziej jeżeli są to modele...