19.2 C
Śrem
czwartek, 26 maja, 2022

Strona główna Aktualności Na sygnale Autem w drzewo. Dwie osoby zabrane do szpitala
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Autem w drzewo. Dwie osoby zabrane do szpitala

Matka i około 10-letnie dziecko zostały zabrane do szpitala po tym, jak audi, którym kierowała kobieta uderzyło w przydrożne drzewo.

21 grudnia przed godziną 15 służby ratownicze oraz policja zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na trasie Śrem – Książ Wlkp. z udziałem jednego auta. Samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby, w tym dziecko, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce pojechały dwa zastępy JRG Śrem oraz ochotnicy z Chrząstowa i Pyszącej. Powiadomiono również pogotowie ratunkowe i policję.

Na miejscu okazało się, że audi którym kierowała 32-latka z gminy Książ Wlkp., uderzyło w przydrożne drzewo. Wcześniej kierująca, jadąc od strony Śremu w kierunku Książa, na łuku w Chrząstowie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i wracając na swój pas ruchu uderzyła w drzewo.

Kobietę oraz dziecko profilaktycznie przetransportowano do szpitala. Policja zdarzenie zakwalifikowała jako kolizję drogową i ukarała kierującą audi mandatem oraz punktami karnymi.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Rodzaje kolektorów słonecznych – czym się różnią?

Panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne to często wybierane rozwiązania, które pozwalają wykorzystać naturalną energię słońca. Co warto wiedzieć o kolektorach słonecznych? Co to są kolektory...

Blisko coraz bliżej awansu są piłkarze Zawiszy

Goście przyjechali do Dolska nastawieni na głęboką defensywę. Całym zespołem czekali na własnej połowie i liczyli na okazje z kontry. W pierwszej połowie Zawisza...

Będą sobie pluć w brodę?

– Nie mogę dojść do siebie po tej porażce – przyznał trener Michał Mocek. – Wciąż jesteśmy w grze, ale ja już powoli przestaję...