28.9 C
Śrem
sobota, 19 czerwca, 2021
Strona główna Aktualności Na sygnale Autem w drzewo. Dwie osoby zabrane do szpitala
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -
- reklama -

Autem w drzewo. Dwie osoby zabrane do szpitala

Matka i około 10-letnie dziecko zostały zabrane do szpitala po tym, jak audi, którym kierowała kobieta uderzyło w przydrożne drzewo.

21 grudnia przed godziną 15 służby ratownicze oraz policja zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na trasie Śrem – Książ Wlkp. z udziałem jednego auta. Samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby, w tym dziecko, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce pojechały dwa zastępy JRG Śrem oraz ochotnicy z Chrząstowa i Pyszącej. Powiadomiono również pogotowie ratunkowe i policję.

Na miejscu okazało się, że audi którym kierowała 32-latka z gminy Książ Wlkp., uderzyło w przydrożne drzewo. Wcześniej kierująca, jadąc od strony Śremu w kierunku Książa, na łuku w Chrząstowie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i wracając na swój pas ruchu uderzyła w drzewo.

Kobietę oraz dziecko profilaktycznie przetransportowano do szpitala. Policja zdarzenie zakwalifikowała jako kolizję drogową i ukarała kierującą audi mandatem oraz punktami karnymi.

Michał Czubak
Dziennikarz. Publikował w prasie i telewizji m.in. w Polska The Times, Głos Wielkopolski, TV Wielkopolska.

A to ciekawe

Śremskie Wodociągi ograniczają ciśnienie wody. Wszystko przez wysokie temperatury

Wysokie temperatury, jakie od kilku dni utrzymują się, sprawiły, że zwiększyło się zapotrzebowanie na wodę. W niektórych gminach zdecydowano się na wprowadzenie ograniczeń, by...

Eko lekcja w Pyszącej

Upalne sobotnie przedpołudnie dzieci z Pyszącej spędziły bardzo aktywnie. Dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia „Pysząca - Razem i dla Wszystkich” udało się zorganizować dla najmłodszych...

Upalne „Męskie Muzykowanie” w Konwikcie

Witając zebranych w imieniu organizatorów koncertu - Burmistrza Śremu i śremskiego OPS, Joanna Szymoniak już na wstępie zaznaczyła, że jest to koncert niezwykły, bo...